Sluiten7300-7353 - Perzische tapijten
[10]
7300-7353 - Perzische tapijten
152 x 90 cm
237 x 132 cm
173 x 115 cm
246 x 243 cm
212 x 142 cm
364 x 234 cm
293 x 210 cm
338 x 248 cm
395 x 257 cm
361 x 271 cm
406 x 319 cm
214 x 136 cm
200 x 132 cm
190 x 128 cm
230 x 147 cm
236 x 188 cm
334 x 243 cm
434 x 298 cm
392 x 276 cm
292 x 153 cm
344 x 103 cm
191 x 115 cm
Met voorstelling van bloemen. (beschadigingen).
h. 50 cm, b. 55 cm
7500-7543 - Spiegels en lampen
met rozetten, kabel- en parellijstwerk
106 x 56 cm
met verguld lijstwerk en snijwerk met voorstelling van o.a. duiven, strikwerk, toorts en pijlenkoker, in Louis XV en XVI-stijl, 19e eeuw (samengesteld, lijstwerk rechts boven beschadigd, snijwerk licht beschadigd)
198 x 108 cm
met voorstellingen va o.a. acanthusbladeren, voluten, hoorns de overvloeds, olijfbladeren, eierlijst, rolwerk en heraldisch wapenschild (rest.)
h. 133, br. 99 cm
51 x 46 cm
Provenance, a dealers collection, Amsterdam
met tien sierarmpjes
diam. 85, h. 59 cm
met verguld bronzen mascarons. De matglazen bolvormige kap met geslepen afbeeldingen van gestileerde bloemen
diam. 31 en h. 202 cm
met vergulde acanthusbladeren en kristallen prisma's en bollen
diam. 60 en h. 92 cm
met rozetten, kabellijst en parellijst
173 x 88 cm
met parellijst- en olijfbladerlijstwerk
h. 123 x 110 cm
met daarboven paneel. Het geheel versierd met kabellijst- en parellijstwerk en Egyptische kopjes
h. 68, br. 31 cm
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
met rozetten en kabellijstwerk
95 x 60 cm
h. 162, br. 103 cm
met imitatie schildpad en robbellijstwerk
h. 60, br. 50 cm
met strikwerk
h. 54, br. 44 cm
met parellijstwerk (besch.)
h. 80, br. 65 cm
met opengewerkte kuif (stuk ontbreekt). Het geheel versierd met acanthusbladeren en schelpornamenten
h. 225, br. 133 cm
Het geheel versierd met o.a. strikwerk en guirlande
h. 68, br. 56 cm
met parellijstwerk.
h.107 br.82 cm
met kuif waarin o.a. acanthusbladeren (besch.)
h. 175, br. 50 cm
met gestoken kuif
h.109, br. 22 cm
kuif met schelpornament (besch.)
h. 237, br. 29 cm
De kuif met vaasornament en acanthusbladeren
h. 192, br. 35
met o.a. schelpornamenten
h. 159, br. 102
met gestoken draperieën
h. 116 en br. 62 cm