Sluiten8300-8329 - Antieke en klassieke kleine meubelen
Op gedraaide kolompoot met driesprant
diam. 80, h. 74 cm
8300-8329 - Antieke en klassieke kleine meubelen
met drie uitschuifbare panelen, ieder met imitatie verheven goudlederen panelen
br. 61, h.119 cm
met rond blad. Op groen gelakte gestoken kolompoot met driesprant en klauwpoten
diam.69, h. 76 cm
80 x 60, h. 62 cm
met lade. Op vier -door regels verbonden- poten. (rest.)
84 x 50, h. 50 cm
met rond groen vilten blad
82 x 40,5/81, h. 80/77 cm
met lade, tussenblad en fijnhouten bieswerk (deel lijstwerk ontbreekt)
60 x 32, h. 77 cm
met gecontourneerd blad. Op vier gedraaide en geribde poten
105 x 80, h. 70 cm
met lade. De openslaande klep met spiegel en open vakwerk. Knottenbak ontbreekt
br. 51, h. 73, d. 36 cm
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
met één deur (geen sleutel, deurtje dicht). Hierbij rond rozenhouten tafeltje, 19e eeuw, met marqueterie de cube en mahoniehouten tafeltje, 19e eeuw, met uitklapbaar blad en lade
br. 70, h. 75, d. 20 cm; diam. 60, h. 62 cm; 51 x 27/54, h. 73/71 cm
114/35 x 90 en h. 69 cm
Uitgevoerd met decoratie van putti en guirlande.
h. 94 cm, b. 66 cm
Met religieuze voorstelling.
h. 50 cm, b. 40
zeshoekig
h. 69,5 cm. br. 40,5 cm.
8600-8658 - Antieke en klassieke stoelen en banken
met zwart lederen bekleding (rest.). Het geheel rijkelijk versierd met o.a. verguld bronzen adelaars, palmetten en klauwpoten
met gestoken dolfijnen op de armleggers. De groene damasten stoffering met lauwerkransen en lierornamenten (stoffering één zitting def.)
[4]
met goudgele gebloemde stoffering
met snijstuk op de kapregel en zijden stoffering
br. 126 cm
met rode velours stoffering, messing inlegwerk (besch.) en los kussen
br. 210 cm
met o.a. putti, draken, acanthusbladeren, guirlandes en voluten
br. 225 cm
met oudroze velours stoffering (sleets)
polychroom beschilderd met vaasornamenten en florale motieven. Met groene velours stoffering
de zittingen met paardenhaar bekleed
[6]
De gestoffeerde zittingen met kubusmotieven
[4]
met lier en ruit in de rugleuning en gestreepte goudkleurige velours stoffering (stukjes lijstwerk kapregel twee stoelen ontbreken)
[5]
Zes zittingen met groene velours stoffering, één met beige- (rest.)
[7]
br. 70 cm; zithoogte 26 cm; br. 53, h. 53, d. 42 cm
met geriete zitting en leuning en vier losse zitkussens
br. 177 cm
ieder met geriete zitting (twee besch.). Gestempeld
[4]
ieder met geriete zitting (één def.)
[5]
ieder met blauwe velours stoffering
met geriete zitting en los zitkussen
alle met los zitkussen
[4]
met geriete zitting en opklapbaar eetblad
met messing inlegwerk en groene velours stoffering
[5]
met gestoken dolfijnen op de armleggers en groen-goudkleurig gestreepte stoffering
met gestoken ramskoppen op de armleggers en zwart lederen zitting (rest.)
met gestoken acanthusbladeren en groene geruite stoffering
met lade. Gemaakt van duigen. Dergelijke fauteuils werden gebruikt in stallen door schapenherders
h 104, zithoogte 42, br 73, diep 89 cm; zitvlak diep 44 cm.
(1)
ieder met gecontourneerde kapregel en H-regel
met geriete zitting en twee losse kussens
De losse zittingen bekleed met paardenhaar
[4]
met getorste poten en stijlen, gestoken leeuwenkopjes en beschilderde bruin lederen bekleding met messing siernagels
alle met o.a. gestoken mascarons en acanthusbladeren (twee latjes van één zitting ontbreken)