Sluiten1571-1699 - Serviesgoed
h. 16,5 cm
1571-1699 - Serviesgoed
alle met munt en perzik om zijn nek (chips)
h. 12-23 cm
1571-1699 - Serviesgoed
(enkele chips en beschadigingen)
h. 12-25,5 cm
[6]
1571-1699 - Serviesgoed
waaronder vazen en verschillende theepotten (enkele defecten)
h. 22 cm max.
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
w.b. karaf en wijnglazen.
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
w.b. paar groen glazen buik karaffen.
h. 22 - 32 cm
[17 in vhd]
1571-1699 - Serviesgoed
Allen uitgevoerd met kantige voet. Bestaand uit negen rode wijn glazen, zevenendertig witte wijn glazen, eenenveertig port glazen, veertien likeur glazen en vier champagne glazen. (enige chips).
[105 in 2 vhd]
1571-1699 - Serviesgoed
gedecoreerd met elegante dame en jongen in een ommuurde tuin, gemerkt (een dekselknop gebroken, de andere deksel gelijmd)
h. 22 cm
1571-1699 - Serviesgoed
elk verschillend gedecoreerd door Arthur Singer voor de 'National Aubudon Society' met een zangvogel, in originele dozen en met originele certificaten
diam. 27,4 cm
[10]
1571-1699 - Serviesgoed
beschilderd met Japanse trilvogels gezeten in een esdoorn, in originele doos en met certificaat van echtheid
h. 30 cm
1571-1699 - Serviesgoed
een vaas getiteld 'De Vaas van De Edele Orchidee' en de ander 'De Vaas van De Edele Pruimebloesem', beide in originele doos en met certificaat van echtheid
h. 28 cm
1571-1699 - Serviesgoed
gedecoreerd door Elizabeth Riemer-Gerhardt, met certificaat, tezamen met een bord ter herinnering aan het huwelijk van Willem-Alexander en Máxima, 2002, in originele doos
diam. 22,5 cm
1571-1699 - Serviesgoed
vervaardig voor verzamelaars uit het Westen, in originele dozen en met certificaten
diam. 21,6 cm
[8]
1571-1699 - Serviesgoed
elk beschilderd met een scene uit het paleisleven, in originele dozen en met certificaten
diam. 21,5 cm
[35]
1571-1699 - Serviesgoed
Bestaande uit negen rode wijn glazen, tweeendertig witte wijn glazen, zeventien likeur glazen en eenentwintig port glazen.
[79 in 2 dzn]
1571-1699 - Serviesgoed
w.o. rode wijn glazen op vierkante voet. (chips)
[2 dzn]
1571-1699 - Serviesgoed
w.b. geslepen en gekleurd. (chips)
[4 + 2 dzn]
1571-1699 - Serviesgoed
[2 dzn]
1571-1699 - Serviesgoed
hierbij divers geslepen glas op zilveren voet. (samengesteld en met chips)
[2 dzn]
1571-1699 - Serviesgoed
w.b. karaffen en bloemvaas.
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
w.b. schalen en vazen.
[2 dzn]
1571-1699 - Serviesgoed
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
w.b. vazen. Hierbij uranium persglazen schaal
blauwe vaas heeft een barst
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
w.b. geslepen.
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
w.b. persglazen onderzetters, geslepen schotels.
[2 dzn]
1571-1699 - Serviesgoed
hierbij organisch gevormde glazen bloemvaas.
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
w.b. vazen, kannen en groen glazen wijnfles.
1 + 2 dzn]
1571-1699 - Serviesgoed
w.b. vazen en schaal.
[2+ ds]
1571-1699 - Serviesgoed
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
een vaas gedecoreerd met chrysanten en de andere met bamboe', beide in originele doos en een met certificaat
h. 28 cm
1571-1699 - Serviesgoed
gedecoreerd met bloemen, lotus en draken (enkele kleine beschadigingen)
diam. 13,5-22 cm
[7]
1571-1699 - Serviesgoed
(enkele beschadigingen)
h. 9-16 cm
[6]
1571-1699 - Serviesgoed
twee met prunus op ijs decoratie, een blauw-wit met figuren, een ijzerrood met bloemenranken en een famille verte met jongetjes (beschadigingen en reparatie)
h. 11,5-22 cm
[5]
1571-1699 - Serviesgoed
bestaande uit een set van drie balustervazen en een trompetvaas, elk gedecoreerd met een wapenschild omgeven door bloemen (verschillende beschadigingen en reparaties)
h. 15-18,5 cm
[4]
1571-1699 - Serviesgoed
twee theepotten in de vorm van een kwartel, een gemarmerde theepot, twee diverse theepotten en twee diverse vazen (diverse beschadigingen)
h. 6-21,5 cm
[7]
1571-1699 - Serviesgoed
een blauw-wit en gedecoreerd met ene draak, een blauw-wit en café-au-lait geglazuurde kom en een gecracqueleerde celadon schaal
diam. 28-33,5 cm
1571-1699 - Serviesgoed
1571-1699 - Serviesgoed
w.o. gekleurde theepot, verschillende kommen en waterdruppelaars
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
w.o. millefleurs vaasje en penselenpot gedecoreerd met draken
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
Waaronder twee opaline glazen siervazen en spuitfles.
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
gedecoreerd met vogels in een bloementuin
h. 25 cm. / diam. 29 cm
1571-1699 - Serviesgoed
met verschillende florale decoraties (enkele defecten)
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
Waaronder Porceleyne Fles en Regout
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
[12]
1571-1699 - Serviesgoed
(enkele defecten)
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
waaronder Shou-karakter theepot, diverse tazza's en kommen en een sakeset (enkele beschadigingen)
[ds]
1571-1699 - Serviesgoed
beide bruingeglazuurd en ingekerfd met patroon van draken
h. 20 cm