Sluiten1700-1831 - Europees porselein, aardewerk en glas
Op ronde voet. Hierbij drie groen wijnglazen.
h.
[8]
1700-1831 - Europees porselein, aardewerk en glas
peervormige kelk op ronde voet. Hierbij blauw glazen karaf.
[5]
Twee uitgevoerd met witte opaque slinger in de steel en een met rood opaque slinger in de steel. [een glas met chip voet]
h. 12/17 cm.
Allen uitgevoerd met transparante slingers in de stam.
h. 17/18,5 cm.
[4]
Uitgevoerd met hoge stam en conische kelk. In de stam transparante slinger.
h. 22 cm.
Uitgevoerd met gegraveerde symbolen uit de Vrijmetselarij. Een glas opgehoogd met verguldsel. Hierbij een houten medaillon met vrijmetselaars symbolen.
h. 10 cm, diam 7.7 cm.
Waaronder groene roemer, druivenspoeler en Historismus bierglas met emaille schildering in rococo stijl. [roemer met barst, druivenspoeler met twee chips]
h. 12//31 cm
[4]
Kelkvormig. Hierbij groen glazen geslepen karaf.
[13]
De kelk uitgevoerd met schildering van familiewapen.
h. 40 cm
o.a. met religieuze voorstellingen.
[2 dzn]
Beide gemerkt (frittings)
daim. 35 cm.
(2)
(met bakfouten)
h. 19 cm, diam. 13 cm
Staande op hemelbol.
h. 52 cm
gedecoreerd met bloemen, bestaande uit een theepot en deksel, suikerpot en deksel, melken, vier koppen en zeven schotels (deksel theepot gelijmd)
h. 13,5 cm max.
[14]
elk beschilderd in paars met bloemen, bestaande uit een koffiepot en deksel, een theepot en deksel, een theebus en deksel, een suikerpot en deksel, een melkkan, een spoelkom, vijf koffiekoppen, elf theekoppen en zeventien schotels (deksels beschadigd, enkele oortjes gelijmd)
h. 23,5 cm
[39]
gedecoreerd met vogels en bloemen, bestaande uit twee melkkannen, een suikerpot en deksel, een spoelkom, twaalf ontbijtbordjes, zestien theekommen en schotels (slijtage)
diam.20 cm max.
[32]
Uitgevoerd met decoratie medaillon 'Requies Puer', omringde door laurier en hert. Hierbij polychroom geschilderde aardewerk schotel met decoratie van fruitmand, 17e eeuw, (gerestaureerd).
h. 13 cm, diam. 10 - 26 cm
Een uitgevoerd met centraal cartouche met voorstelling van Venus, links en recht daarvan een cartouche voorstellende Mars. De andere met florale appliques en centraal een beeltenis van drinkebroeders. (opnieuw aangezet handvat, chips en haarlijnen)
h. 17/18 cm.
(2)
w.o. portretten, leeuwen en vechtend gezelschap,(beschadigingen).
h. 9 - 10 cm, b. 14 - 15,5 cm
[5]
w.o. religieuze voorstellingen.
h. 13 cm, b. 13 cm
[7]
Uitgevoerd met Chinoiserie decor. (frittings).
h. 30 cm
Uitgevoerd in bruin en grijs tinten. (een afgebroken handvat, chips, glazuurverlies).
h. 10,5 - 17,5 cm
[5]
Uitgevoerd met diepe ziel, paars-blauw iriserend. Op de buik glazen reliëfstempel L Velt, gedateerd 1718. (rand met twee chips, krassen.
h. 17 cm, diam. 13 cm.
(1)
Beide met wit opaque slinger in de steel. Een glas met florale email schildering op de kelk. (voet met chip).
h. 14 - 14,6 cm
w.o. druivenspoeler en trechter.
h. 10 - 23,5 cm
[7]
w.o. glas met conische luchtbel in de stam. (voet met chips).
h. 13 - 18 cm
Uitgevoerd met florale decoratie. Onderzijde gemerkt MOL met ster. Hierbij Niederviller aardewerk bord met florale decoratie. (decoratie schalen sleets, chips. bord met restauratie aan de rand, haarlijn).
l. 37 - 43 cm, diam. 27 cm
Beide met blauwe schildering en gegraveerd decor. Hierbij steengoed inktstel. (kroezen met chips en scheur).
h. 4 - 16,5 cm
w.o. uitgevoerd met portretten en putti met wijnranken, sommige geglazuurd.
[18 in ds]
Uitgevoerd met gekroond heraldisch wapen geflankeerd door twee leeuwen. Een met initialen 'D M'.
h. 20 cm, b. 33 cm
Uitgevoerd met polychrome schildering van vrouw. Hierbij wijnglas met spreuk 'Hoart der Maller' en mansfiguur.
h. 8 - 15 cm
Uitgevoerd met polychrome schildering van vogels en bloemen. (doppen manco).
h. 11 - 14 cm
Uitgevoerd met polychrome schildering van duif, haan en haas. (doppen manco).
h. 13 - 15 cm
Bestaande uit opalescent glazen kan, opalescent glazen vaas gevat in ijzeren armatuur en helder glazen schenkkan op voet met blauw opgelegde bramen. (beschadigingen).
h. 12 - 13 cm
Uitgevoerd met reliëf plaquettes met voorstelling van o.a. Adam en Eva. Hierbij steengoed vaas en deksel. (restauraties)
h. 11 - 18,5 cm
Beide uitgevoerd met polychrome, florale beschildering. (frittings)
h. 5 cm.
(2)
Een glas met balustervormige stam met rode en opaque slinger. Het andere glas met witte opaque slinger.
h. 15 - 16,5 cm
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
balustervormige stam met verschillende luchtbellen waar onder druppel vorm.
h. 23 ,5 cm, diam. 10,5 cm
Uitgevoerd met schildering van sinaasappelboom en voorzien van [VV PW D5.] [de oranjeboom die groeid zonder schroom] {frittings}.
diam. 30 cm.
(1)
Uitgevoerd met handgeschilderde decoratie van bessen, de randen met verguld Louis XV motief. Beide gemerkt scepter, een met toevoeging van Maltezer kruis. (1914-1917)
diam. 19 cm.
(2)
Uitgevoerd met geschilderde decoratie van ram en schapen en vergulde arceringen.Compleet met inktpotje en strooier. Staande op drie klauwpoten, geheel op ring.
h. 8 cm, diam 12 cm.
(1)
Allen uitgevoerd met geëtst meander decor.
h. 10,5-15 cm.
(5)
bestaande uit twee schenkkannen en houder, beschilderd met figuren in een landschap en putti, met apocrief 'De Klaauw' merk (enkele frits)
h. 18,5 cm
Allen uitgevoerd met witte opaque slinger in de stam.
h. 16 cm
[4]
Met witte binnenzijde.
diam. 28 cm, h. 11 cm
Uitgevoerd met roze carquelé. Geplaatst op aangezette standring.
diam. 28,5 cm, h. 13 cm
UItgevoerd met ribben en wit roze opaque slinger in hengsel. (schaal met scheurtje, hengsel met chip).
h. 13 cm, diam. 13 cm