Sluiten2100-2138 - Ikonen en religieuze kunst
Uitgevoerd met decoratie van acanthusbladeren, kruis en portret van geestelijke.
h. 13 cm, diam. 12 cm
2100-2138 - Ikonen en religieuze kunst
Uitgevoerd met polychrome en vergulde schildering. Vleugels los gestoken. (beschadigingen).
h. 57 cm, b. 63 cm
Uitgevoerd met gespreide vleugels en fijn gestoken haar.
h. 24 cm, b. 46 cm
Weergegeven in wolkenpartij,
h. 30 cm, b. 52 cm
Uitgevoerd in zittende pose met lendendoek, gespreide armen en vleugels. (resten van polychromie).
h. 52 cm, b. 46 cm
h. 36 x b. 31 cm.
h. 38 x b. 31 cm.
Uitgevoerd met schijf waarop dertien kaarsenhouders, geheel gedragen door balustervormige stam staande op driehoekige voet met appliques van putti. Voorzien van Griekse tekst slaande op een Basiliek.
h. 163 cm, diam. 34 cm
gedecoreerd met blauw en wit emaille
ondermeer met voorstelling van Moeder met kind en Joris en de draak
h. 35 - 42,5 cm.
Uitgevoerd met decoratie van rocailles en acanthusblad. Hierbij een latoenkoperen altaar kandelaar.
h. 60 - 72 cm
Uitgevoerd met polychrome schildering. Achterzijde hol gestoken.
h. 75 cm, b. 23 cm, d. 16 cm
Uitgevoerd met fraai gestoken mantel. Achterzijde vlak.
h. 79 cm, b. 18 cm, d. 15 cm
Met resten van polychromie. (arm en hand manco, beschadigingen).
h. 84 cm, b. 26 cm
(diverse restauraties en de kronen met beschadigingen)
h. 53 x b 70 cm.
h. 44 x b. 37 cm.
Russia, an icon with a cruxifiction scene in the central section, surrounded bij the Father, the virgin mother, st. George and various other saints
centraal ingelegd met orthodox kruis, omring met dertien feestdagen velden.
h. 53 x b.43 cm.
Russian icon, 18th century. with inlaid bronze cross surrouned by thirteen scenes.
Geplaatst in verguld houten lijst. (lijst beschadigd).
h. 14 cm, b. 11 cm
Uitgevoerd met polychrome schildering. De achterzijde met fraai gestoken haar. Compleet met koperen gegraveerde kroon met geslepen kleurstenen.
h. 119 cm, b. 28 cm, d. 22 cm
de jurk ten dele met brokaat motief. (diverse restauraties)
h. 64 cm.
centraal, Maria met kind, omringd met heraldische motieven. (enkele delen gebarsten)
h. 54 x b. 54 cm.
Uitgevoerd met zilveren Rizza, gekeurd en gedateerd 1859. In verguld houten lijst.
h. 11 cm, b. 10,5 cm
Voorstellende Benedictijner monnik. (resten van polychromie, armen manco).
h. 48 cm.
Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.
UItgevoerd met voorstelling van Benedictijner Monnink met architecturale reliekhouder, Latijnse teksten. Voor Congregatie der Benedictijnen van Saint-Maur. Met namen van Ioan Barré en Fransiscus Barré.
h. 17 cm, b. 11 cm
Uitgevoerd met gedrapeerde lendedoek en fraai gestoken vleugels. (een arm missend, beschadigingen).
h. 58 cm
Heilige Sebastiaan. Met fraai gestoken haardracht en glazen ogen, resten van polychromie (meerdere vingers missen)
h. 92 cm.
2234-2408 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Uitgevoerd met drie ribben en een greep.
h. 13 cm, diam. 14 cm
Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect
Uitgevoerd met ingeslagen band decoratie en sterren. Diverse ijk tekens. (schoongemaakt, handvat van later datum).
h. 15 cm, diam. 11 cm
Derde druk. Met verschillende kopergravures. Gebonden in perkamenten band.
h. 17 cm, b. 10,5 cm
Gebonden in leren band.
h. 16,5 cm, b. 10 cm
Gebonden in perkamenten band.
h. 14 cm, b. 8 cm
Met verschillende kopergravures. Gebonden in perkamenten band.
h. 16 cm, b. 10,5 cm
Uitgevoerd met balustervormige stam, gegoten en gegraveerd applique van leeuwen welke twee lekbakken met bobeches dragen, centraal dubbelkoppige adelaar. Geheel op schijfvoet.
h. 38 cm, b. 28 cm
Uitgevoerd met decoartie van bladeren en vruchten.
h. 16 cm, b. 34 cm
uitgevoerd met vaasornament en acanthusblad
h. 61 cm.
UItgevoerd met mythologische voorstellingen in reliëf rondom de vazen, de oren gevormd als lauwertakken. Geplaatst op vierkante sokkels met gespiegelde griffioenen. Ajour gezaagde deksels. Fijn ciseleerwerk rondom, op vier poten.
h. 43 cm, diam. 15 cm
voorstellende Koning Henri IV en Hertog Sully. Beide geplaatst op wit marmeren sokkels en bronzen vuurvergulde monturen.
h. 5,5 - 6 cm
Voorstellende Rousseau en Voltaire, geplaatst op grijs marmeren sokkel.
h. 15-16 cm
Voorstellende twee kinderen met een bokje.
h. 23 cm, b. 22 cm, d. 10 cm
Uitgevoerd met vier achter elkaar te plaatsen op glas geschilderde voorstellingen van berglandschap, geplaatst in houten frames, welke optische dieptewerking oplevert. De kast is later aangepast met een extra kast voor elektrisch licht.
h. 51 cm, b. 83 cm, d. 19 cm
Uit de privé collectie van antiquaar Simon Emmering (1914-1999)
Voorstelling geheel vervaardigd uit papier en karton, centraal allegorie op de jacht met attributen binnen donkerblauwe nis, geflankeerd door twee Korintische zuilen en verdere decoratie van rozetten en guirlande in lichtblauwe accenten. Geheel in verguld houten kast met geornamenteerde profiellijst. Neoclassisisme, wellicht naar gips voorstelling Felix Meritis, Amsterdam.
h. 39,5 cm, b. 30,5 cm, d. 9 cm
h. 20 cm.
Uitgevoerd met gebogen tuit en aan weerszijde kammen.
h. 21 cm, b. 11 cm
met voorstelling van een Grieks theater voorstelling van twee figuren met theatermaskers. Hierbii terracotta ronde plaquette met voorstelling van klassiek vrouwelijk naakt. Met driekhoek teken op achterzijde.
l. 7 cm, diam. 9 cm
Geplaatst in mahoniehouten lijst.
diam. 6 cm, h. 11,5 cm, b. 11,5 cm
In de stijl van Jean Clouet (1485-1540). Olieverf op paneel. Achterzijde met lakstempel.
h. 17,5 cm, b. 15 cm
Provenance: Collectie Professor Ingenieur D. A. A. Koolen.
Olieverf op koperen bolle plaat. In mahoniehouten lijst.
h. 6 cm, b. 5,5 cm