Sluiten1700-1831 - Europees porselein, aardewerk en glas
Met witte binnenzijde.
diam. 28 cm, h. 11 cm
1700-1831 - Europees porselein, aardewerk en glas
Uitgevoerd met roze carquelé. Geplaatst op aangezette standring.
diam. 28,5 cm, h. 13 cm
UItgevoerd met ribben en wit roze opaque slinger in hengsel. (schaal met scheurtje, hengsel met chip).
h. 13 cm, diam. 13 cm
w.o. De Klaauw pauwenschotel. (gelijmd, frittings en haarlijn)
diam. 35 - 38,5 cm
Beide met voorstelling van figuren in tempel. Een gemerkt de Klaauw, ca. 1770, de ander gemerkt 'WK' voor Willem van der Kool, ca. 1730. (een met haarlijn, frittings).
diam. 22 - 23 cm
(beschadigingen en restauraties)
h. 27 cm
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
op groengeglazuurde plint met melkmeid (enkele kleine restauraties en beschadigingen)
l. 17 cm
Uitgevoerd met verzilverde monturen.
h. 14,5 cm
Met decoratie van vogels en gebladerte. Hierbij polychroom geschilderde schotel met decoratie van vogels en bloemen.
diam. 15 - 22 cm
kleine beschadigingen
h. 27,5 cm.
elk gedecoreerd met bloemdecor, meestens gemerkt met ooievaar, bestaande uit een theepot en deksel (handvat gelijmd en tuit beschadigd), een suikerpot en deksel (dekselknop gerestaureerd), paar bouillonkopjes en deksels (een deksel bescahdigd), tien koffie-en theekoppen en tien schotels in verschillende formaten (een kop en een schotel gerestaureerd) (alle met kleine chips, frits en slijtage)
h. 12,5 cm max.
Provenance: Collectie Professor Ingenieur D. A. A. Koolen.
[24]
Uitgevoerd met decoratie van griffioen. (beschadigingen).
h. 11,5 cm, b. 28,5 cm
decorated in Chinese manner with antiquities and flowers (reglued rim chip of 8.5 x 3 cm)
h. 44 cm
Met decor van vogels, hoekmotief Franse lelie. In houten lijst
h. 39 cm, b. 39 cm.
In eiken lijst.
h. 26 cm, b. 26 cm.
Met decor van o.a. vaandeldrager en schepen. hoekmotief ossekop. In houten lijst.
h. 37 cm, b. 24,5 cm.
[6]
Uitgevoerd met afbeeldingen van gebouwen en molens op terpen. Hoekmotief spin. Gemonteerd op plank.
h. 52,5 cm, b. 40 cm.
[12]
Uitgevoerd met tulpen in vaas. In houten omlijsting.
h. 38,5 cm, b. 38,5 cm.
[9]
Met geschilderde decoratie van soldaten, waaronder tamboer en vaandeldrager. Hoekmotief ossekop. Gemonteerd op plank.
h. 39 cm, b. 39 cm.
[9]
Bestaande uit slingerglas met conische stam, drie heldere wijnglazen met knoppen en een gegraveerd glas met decoratie van zwaan. (Twee knobbelglazen met chips)
h. 12,5-15,5 cm.
[5]
Hierbij witjes.
[2 dzn]
Bestaande uit karaf en zeven glazen. Allen met gravure van kroon, G III en lauwertakken. Hierbij glazen karaf met geschilderde florale decoratie in wit en rood.
h. 12,5 - 20 cm
[9]
Waaronder rennende man, leeuw, bloemenvaas en springende leeuw, allen in houten lijst (laatste gerestaureerd).
h. 12-12,5 cm, b. 11,5-12 cm.
[4]
Met voorstelling van soldaten in cirkels. (beschadigingen) SALEROOM NOTICE: Probably Makkum, 17th century style
h. 13,5 cm, b. 13,5 cm.
Met voorstelling van valkenier, speerdrager, man met stok en vrouw. Twee in houten lijst (beschadigingen).
[4]
Met voorstelling van vogel op druiventros in cirkel, hoekmotief ossekop. In houten lijst (bakfout).
h. 12,5 cm, b. 12,5 cm.
Met voorstelling van springende hond en vogel op tak, beide met wanli hoekmotief.
h. 13-13,5 cm, b. 13-13,5 cm.
Waaronder trommelaar en hoepelspeler, hoekmotief Franse lelie, in houten lijst. Landschap met stadsgezicht en twee mangaan tegels met Bijbelse voorstelling.
h. 12-13 cm. b. 12-13 cm.
[5]
Uitgevoerd met floraal decor en twee medaillons met landschappen. Onderzijde met gemerkt voor De Metaale Pot.
h. 10,5 cm
Hierbij drie wijnglazen op zilveren voet, twee theebussen met zilveren dop, suikerstrooier met blauwe accenten en zilveren dop, pepermolen en Boheemse beker.
h. 9 - 29 cm
[10]
Uitgevoerd met diamantgravure 'Stultorum Sunt Plena Omnia', waaronder zwierige lijnen.
h. 15,5 cm, diam. 9,3 cm
het figuur gemodelleerd in zittende positie, met gedraaid handvat, gesigneerd 'Duijn' (enkele beschadigingen)
h. 25,5 cm
Uitgevoerd met aronskelken, in deels uraniumglas met roze en wit tinten.
h. 55 cm
Uitgevoerd met polychrome decoratie van bloemen. Gemerkt met ooievaar. (scherf rand deksel).
h. 12,5 cm, diam. 11,5 cm
Uitgevoerd met polychroom schildering van vogels en bloemen op wit font. (bodem gerestaureerd).
h. 16 cm, b. 15 cm
Uitgevoerd met polychrome florale schildering op wit font.
h. 20 cm, diam. 35 cm
Uitgevoerd met verschillende geometrisch decor met bloemen.
diam. 30 - 31 cm
Uitgevoerd met verschillende floraal decor.
diam. 30 - 34 cm
Uitgevoerd met decoratie van lotus en scroll. (restauratie aan de hals).
h. 28,5 cm, diam. 8 cm
met groen gestempelde merken en drie geschilderde lijnen, alle met florale decoratie en ozier rand, bestaande uit: een grote dekselterrine; paar kleinere dekselterrines (een deksel met randchipjes); paar sauskommen; grote ovale serveerschaal; set van drie kleinere ovale serveerschalen; ronde serveerschaal; vierkante kom; mosterdpotje en deksel (deksel gelijmd); paar bladvormige schaaltjes; kleiner bladvormig schaaltje; vijfentwintig dinerborden (een met haarlijn, vier met randchips); vierentwintig soepborden (een gelijmd, vijf met randchips); twaalf dessertborden (twee met randchips); elf schotels; negen bouillonkommen en acht schotels; set van zes koffiekoppen en schotels (kleine chipjes)
l. 43 cm max.
In verguld houten lijst. [bakfout, restauraties, fritting]
h. 45 cm, b. 28 cm.
(1)
Possibly School of Girolamo della Robbia
Waaronder voorstellingen van vogels en honden. (fritting)
Waaronder zeewezens en staande figuren, hoekmotief ossekop. Beide gemonteerd in lijst. (fritting)
Met floraal motief en granaatappels. In vierpas, gemonteerd in houten lijst. (restauratie, fritting)
Met decoratie van tulpen en wanli hoeken. Gemonteerd in houten lijst.
Een vierpas met voorstellingen van dieren, hoekmotief ossekop. Een met dieren in cirkels, hoekmotief spin. Beide gemonteerd in houten lijst. (fritting)
Twee sets met voorstellingen van landschappen, hoekmotief spin. Een met religieuze scenes in cirkel, hoekmotief ossekop. Gemonteerd in houten lijst. (fritting)
(3)
Een vierpas. Gemonteerd in houten lijsten.