Sluiten2234-2408 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Geplaatst op scagliola basement. (basement met scheur)
h. 34 cm, b. 28 cm, d. 21 cm
2234-2408 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
De gehelmde figuur met uitgestoken arm met maretak. Geplaatst op hardstenen sokkel. (sokkel met chip).
h. 25 cm, b. 25 cm.
Gesigneerd: 'Faneur par Ch. Levy, Salon des Beaux Arts'. Met gietersmerk 'L W Deposee Bronze Garanti Autitre'.
h. 24 cm
Getiteld en gesigneerd op de voet. Gietersmerk 'Siot Decauville Fondeur Paris'
h. 32 cm
De figuur staande op basis met korenhalmen, hamer en passer met credo 'Per Laborem'. Getiteld en gesigneerd op de voet. Gietersmerk 'Vrai Bronze Garanti Paris'.
h. 29 cm
man en vrouw gezeten op een bankje in landelijk scene.
h. 14 cm, b 16 cm
De buitenzijde bekleed met rood fluweel, de randen met gehaakt goudbrokaat. De voorzijde met schanierende klep met aan de binnenzijde een deels vergulde stalen plaat met gegraveerde voorstelling van stadsgezicht. Het interieur voorzien van tien laden waarvan de fronten met gedamasceerde reliëfscenes uit de Romeinse geschiedenis o.a. allergorie van rivieren, de figuren Lucretia, Cleopatra en Marcus Antonius. Verder een front van zuilen, maskers en bieswerk van fruit. Twee verguld bronzen handgrepen en escutcheon met grotesk maskers. Aan de bovenzijde verguld bronzen wapenschild, mogelijk Borghese. NB. in het Victoria & Albert Museum London bevindt zich een tafelkabinet van mogelijk dezelfde maker, item/O377028/cabinet.
h. 35 cm, b. 40 cm, d. 27 cm
Provenance: Collectie Professor Ingenieur D. A. A. Koolen.
Geplaatst op rood marmeren sokkel.
h. 56 cm, b. 50 cm, d. 20 cm
Geplaatst op marmeren basis.
h. 23 cm, b. 38 cm, d. 15 cm
Uitgevoerd met voorstelling van Napolitaans jongetje. In gezwart houten lijst.
h. 29 cm, b. 20 cm
Hierbij ovale geelkoperen tabaksdoos met gegraveerde voorstellingen van figuren met spreuk, 18e eeuw.
l. 11 - 16 cm
Uitgevoerd met voorstelling van amuserende figuren, de zijkant met rebus 'Een vurig hart is een kroon der wereld.
l. 17 cm, b. 5 cm
Uitgevoerd met gravering van Joris en de Draak. De zijkant met rebus.
l. 17,5 cm, b. 5 cm
Uitgevoerd met decoartie van Franz II en Maria Theresia van Oostenrijk en stadsgezichten op Lissabon.
l. 16 cm, b. 4,5 cm
Uitgevoerd met rack and pinion mechanisme.
h. 29 cm, diam. 10 cm
Uitgevoerd met uitdraaibaar oculair. Geheel staande op driepoot.
l. 125 cm, h. 52 cm
Op het front met geschilderde decoratie van tulpen en centraal roos.
br. 60, h. 36,5 en d. 35,5 cm.
Voorstellende staande beer met geschilderde tanden en tong, glazen ogen. De linkerpoot een gestoken schaal met decoratie van bladeren. In de basis een ovale zinken lekbak.
h. 120 cm, b. 70 cm, d. 75 cm
Uitgevoerd met acht melodieën. Op de deksel marqueterie van bloemen. Mechaniek genummerd 65546.
cilinder l. 33 cm, diam. 7 cm. kist h. 17,5 cm l. 61 cm, d. 26,5 cm
Uitgevoerd met chinoisserie decoratie van tempel in landschap. Aan de zijkanten leeuw ornamenten.
h. 32 cm, b. 17 cm
met zilveren grepen. (scheur zijkant)
l 60-74 cm, b. 45 cm
Compleet met oorkonde en cassette. Hierbij Duitsland, 'Orde van Verdienste van de Bondsrepubliek', bestaande uit medaille en borstster met twee batons. En Frankrijk, bronzen WO1 medaille 1914-1918.
Provenance, collection Prof. Dr. Dr. mult. Louis Fink
[6]
Uitgevoerd met drie masten en geknoopte tuigage. De boeg beslagen met koper, de spiegel met vensters en ster ornament. (het schip heeft een sterke gelijkenis met de USS Constitution).
l. 125 cm, h. 106 cm, b. 20 cm
o.a. man met tulband.
l. 83 - 86 cm
Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect
De fijn geciseleerde stam draagt figuur van gevleugelde Genius welke lauwerkrans draagt met kaarsen applique. (een arm van applique gebroken, een palmblad ornament manco).
h. 59 cm, b. 20 cm
Beide opgelegd met bladzilver, compleet met groen geplisseerde zijden lampenkappen.
h. 68 cm, h. incl. kap 90 cm
Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.
Beide geplaatst op eikenhouten sokkels met gestoken bloemdecoratie.
h. 26 cm, b. 14 cm
Uitgevoerd met rocailles.
h. 48,5 cm, b. 40 cm
Allen uitgevoerd in karton en voorzien van titels. In grenenhouten opberg kist.
h. 37 cm, b. 65 cm, d. 54 cm
Uitgevoerd met voorstelling van edelvrouw en profile.
h. 29 cm, b. 19 cm
Uitgevoerd met doorgestoken voorstelling van staande leeuw met zwaard, scepter en rijksappel, omringd door florale motieven
b. 54,5 cm, h. 34 cm
Uitgevoerd met figuren met symbolen; anker, bijbel en hoorn des overvloeds.
l. 98 cm, d. 49 cm
Met florale decoratie en initialen PDB en MVD. Rood koperen knoppen.
l. 122 cm
Uitgevoerd met ijzeren gesmeed handvat. Geheel staande op drie poten
h. 14 cm, diam. 13 cm
Gemerkt Soli Deo Gloria, Ao. 1748. Compleet met stamper.
h.16,5 cm, diam. 23,5 cm
Balustervormige stam met kapiteelvormige lekbak. Staande op drie fantasiedieren. Gesigneerd G.B. BROM UTRECHT. In 1870 aangekocht door O.L. Vrouwe-kerk, Ossenmarkt te Zwolle bij atelier Gerard Bartel Brom (1831-1882) te Utrecht.
h. 51 cm.
Uitgevoerd met geschulpte rand en randgravering. Achterwand gemerkt met twee deels zichtbare merken.
h. 19,5 cm, b. 19 cm, d. 7,5 cm
Gemerkt met twee tinkeuren op handvat. (buik met deukje).
h. 17 cm, b. 16,5 cm
Uitgevoerd met voorstelling van pijp rokende figuren en spreuk.
Diam. 7,5 cm, h. 3 cm
Uitgevoerd met twee openslaande deuren waarachter een interieur met laden en centraal een open vak. Voorzien van ebbenhouten robbellijst profielen rondom de lades, deuren en zijkanten, ijzeren beslag. Slot en sleutel. (beschadigingen, aanpassingen).
h. 41 cm, b. 47 cm, d. 26 cm
Slot uitgevoerd met acht schoten. Exterieur voorzien van gesmede banden in vakpatroon waar binnenin polychrome schilderingen van bloemen. Het front met twee klampen voor hangsloten en pseudo slotplaat. De zijkanten met handvatten. Compleet met werkend slot en sleutel.
h. 41 cm, b. 72 cm, d. 46 cm
Uitgevoerd met rocailles.
h. 82 cm
Uitgevoerd met banden en nagels. Het slot met acht schoten aan de binnenzijde deels losgeraakt. Compleet met sleutel. (bodem geroest).
l. 81 cm, d. 41 cm, d. 43 cm
Uitgevoerd als tonnetje met banden.
h. 15,5 cm, diam. 12 cm
Uitgevoerd met baluster stam en geklonken pen.
h. 30 cm
Uitgevoerd met gezaagde en gegraveerde voorstelling van bloemenvaas. Opschuifbaar applique met twee licht punten.
h. 38 cm, dia. 30 cm
Beide getorst met decoratie van bladeren en voorzien van Ionisch-Korintisch kapiteel. Beide geplaatst op (latere) getrapte voet.
h. 162 cm
Bestaande uit drie sets van vier hoekprofielen en een rozet.
diam. 85 cm, b. 77 - 85 cm
[13]