Sluiten2007-2223 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Uitgevoerd als klassieke vaas staande op vierkant basement met lauwerkransen. Toegevoegde witte glazen kap.
hj. 56 cm.
2007-2223 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Geplaatst op zuilvormige sokkel met lier applique.
h. 36 cm
Canopusvormig, bekroond door vuurverguld bronzen Farao buste. (tuit en beide voeten beschadigd).
h. 16 cm
De taps toelopende stam met vrouwen buste staande op schijfvoet. De bobeche gefankeerd door olielamp ornament.
h. 27 cm
Bestaande uit inktpot, twee kandelaren, pennenstandaard en briefopener.
[6]
Op gedraaide voet, met glazen ogen.
h. 22 cm.
Met florale decoratie, uitgevoerd in zijde en zilverdraad op rood fluweel. Geheel in eiken lijst. (beschadigingen, verschoten)
diam. 67,5 cm.
Het ovale spiegelglas geflankeerd door putti en bekroond door keizerskroon. Staande op voet met acanthusblad.
h. 46 cm, b. 20 cm.
h. 56 cm, b. 26 cm
Eikenhouten kist belijmd met fijnhoutsoorten en schelpornament in de deksel. Het interieur met zes glazen karaffen en twee glazen met vergulde decoartie.
h. 26 cm, b. 29 cm, d. 20 cm
Centraal geplaatste urn met voluten en vogels [ reconstructies]
h. 36 cm b.. 49 cm
Met facet geslepen spiegel.
h. 39 cm, b. 25 cm.
Uitgevoerd met wolfskoppen en acanthusblad.
h. 175 cm
Uitgevoerd met florale decoratie en centraal geplaatst vaasornament.
h. 81 cm, b. 100 cm
Uitgevoerd met koperen scharnieren, slotplaat, handvat en pootjes. Het leer versierd met een gelijkmatig patroon van sterren in vakwerk. (beschadigingen)
h. 11 cm, b. 14,5 cm, d. 10,5 cm.
Uitgevoerd met balustervormige stam, staande op driehoekige basis met bolpoten.
h. 26 cm
Decoratie met figuren en landschappen, onderzijde voorzien van VOC monogram. [deksel met scheur]
h. 26 cm b. 32 cm d. 24 cm
Uitgevoerd met gestoken voorstelling van dieren en figuren. Hierbij struisvogelei met gravure van vazen en figuren.
h. 7 - 15 cm
Uitgevoerd met getoogde bovenzijde. (beschadigingen).
h. 56 cm, b. 36 cm
UItgevoerd met rack and pinion. Compleet met rood gelakte houten kist.
h. 48 cm, l. 81 - 126 cm
Het front met acht laden waarboven polychrome schildering van springend hert, openslaande klep met ijzeren scharnieren. [restauraties en aanpassingen]
h. 33 cm b. 43 cm d. 30 cm
De bolle deksel met centraal ingelegd cartouche. Het interieur blauw geschilderd, dubbele bodem. Zijkant met schuif waarachter geheime lade.
h. 15,5 b. 38 d. 25 cm
Centraal geplaatst koe met bloemenkrans in landschap in hoog reliëf. (achterzijde verstevigd).
h. 30 cm, b. 91 cm
Koperen kompashuis met cardanische plafond ophanging. De gegraveerde en handgekleurde papieren schaalplaat met indeling van vier keer 90 graden, Franse lelie voor het Noorden. Gesigneerd: 'Made by John Dobson near the Queens Brewhouse in Lower East Smithfield'.
h. 19 cm, diam. 15 cm
Uitgevoerd in laag reliëf met florale decoratie en in de rugleuning VOC monogram. De poten, verbindingen en rugleuning met getorste pilaren, de zitting voorzien van webbing.
b. 105 cm, h. 96 cm, d. 74 cm
Provenance: Nijstad Antiqairs
Uitgevoerd met diverse laden en centrale deur waarachter interieur met spiegel in achterwand. De zijkanten met opgelegd ruit patroon. Het onderstel met getorste poten verbonden door regel.
h. 135 cm, b. 80 cm, d. 37 cm
Uitgevoerd met gesmeed ijzeren banden en handvat. (slot manco).
h. 15 cm, b. 23,5 cm, d. 15,5 cm
h. 20,5 cm.
(2)
Buitenzijde voorzien van geponsde decoratie, diverse ijkletters. Het handvat met twee dolfijnen. Binnenzijde met datering 1795, stempel van kroon, toren en twee klavertjes drie. Hierbij een klein sluitgewicht, circa 1800.
h. 2/10,5 cm. diam. 3,5/14,5 cm.
(2)
Uitgevoerd met koperen beslag. Het interieur met diverse vakken. Het front met florale gestoken decoratie in hoog reliëf, de zijkanten en achterzijde met gestoken briefpanelen.
h. 31 cm, b. 57 cm, d. 37 cm
Uitgevoerd met door strikornament bekroond ovale geschilderde voorstelling van de kust van Amerika met figuren en schepen. Omringd door gestoken symbolen voor de handel, w.o. caduceus, kist met VOC monogram, tabakspot, tonnen en drietand.
h. 96 cm, b. 129 cm
Gesigneerd in de voet Math. Moreau, hors concours. Onderzijde met gegraveerde letter G. [deuk in de basis]
h. 67 cm.
(1)
Gesigneerd aan de achterzijde van het sculptuur. Geheel geplaatst op groen marmeren basis.
h. 44 cm, b. 58 cm, d.30 cm
Gesigneerd, gietersmerk [Fonte Susse Frères Paris].
h. 9,5, l. 17,5, d. 10 cm.
Voorstellende jongen met luit. Geplaatst op rood marmeren voet.
h. 60 cm, b. 23 cm, d. 18 cm
Voorstellende een hert aangevallen door twee jachthonden. Gemerkt 'Fratin'.
h. 31 cm, b. 42 cm
Uitgevoerd met balusters, staande op schijfvoet, ijzeren lekbak en pen. (krimpscheuren).
h. 58 cm
Uitgevoerd met ribben, onderzijde voorzien van gegraveerde staf.
h. 3,7 cm.
(1)
De eikenhouten kist overtrokken met rood fluweel, voorzien van koperen beslag van fleur-de-lis en hoekornamenten. Het interieur met groen zijden bekleding. (stof verschoten)
h. 12 cm, 18,5 cm, d. 14 cm.
(1)
Uitgevoerd met heptagonale, getrapte voet. Baluster met knopen, bekroond met opengewerkte bak.
h. 25 cm.
Uitgevoerd met mascarons van leeuwenkoppen, staande op bal klauwpoten.
h. 51 cm
De ajour gezaagde deurplaat met gegraveerde bladmotieven. De greep in de vorm van een moor. Hierbij een smeedijzeren slot met schuif met Gotische motieven. (geoxideerd, gedeelte slotplaat slot manco.
h. 11/21 cm, b. 20/20,5 cm.
(2)
Uitgevoerd met diepgestoken figuren van putti, robbellijst.
h. 41 cm, b. 44 cm.
(1)
Uitgevoerd met florale decoratie en spreuk 'Amor Vincit Omnia' (gesleten).
h. 10 cm, diam. 11 cm
Compleet met zinken binnenbak.
h. 24 cm, b. 59 cm
Uitgevoerd met centrale voorstelling van Athene in grisaille omringd door florale motieven op wit font. De achterzijde met florale motieven en vogels op zwart font. (kleine chips).
diam. 19 cm
De voorstelling omrand door putti en vrouwfiguren met een vuursalamander, fruit, bloemen en gebladerte. Achterzijde voorzien van jutten bescherming. (ingekort en aangepast. Kleine beschadigingen)
h. 278 cm, b. 258 cm.
(1)