Sluiten2410-2598 - Europees porselein, aardewerk en glas
Voorstellende door druiventrossen omringde putti met amfoor bij marmeren zuil. Geheel geplaatst op ovale basis. Gemerkt met gekroond merk.
h. 26 cm, b. 35 cm
2410-2598 - Europees porselein, aardewerk en glas
elk verschillend beschilderd met vruchten, de rand met vergulde palmetten op een koningsblauwe ondergrond, gemerkt aan onderzijde
diam. 25 cm
bestaande uit een onderstel met drie verschillende kopjes, alle beschilderd met bloemen, de dekselknop in de vorm van een vlinder, gemerkt aan onderzijde
l. 24,5 cm
[4]
bestaande uit een koffiepot, een paar koffiekoppen en schotels en een paar ontbijtbordjes, alle beschilderd met bloemen, onderzijdes gemerkt
diam. 19 cm max./ h. 26,5 cm max.
[7]
elk monochroom wit en verschillend gevormd, gemerkt aan onderzijdes
h. 9,5-28 cm
baustervorm, gemodelleerd met mandmotief en beschilderd met bloemen (een hals gerestaureerd)
h. 52 cm
beschilderd met boeket verschillende bloemen, onderzijde met onderglazuur blauw merk
h. 30 cm
met wijde hals en beschilderd met groene organische vormen, onderzijde gemerkt
h. 27 cm
elk verschillende beschilderd met een vogel, gemerkt aan achterzijde
h. 8,7 cm
[6]
met geappliceerde bloemen, de handvaten en poten gemodelleerd als bloemenranken, de binnenzijde beschilderd met bloemen, onderzijde gemerkt (enkele chipjes)
l. 36 cm
verschillend beschilderd met bloemen, onderzijdes gemerkt
diam. 20,5-24 cm
[6]
een beschilderd met Chinoiserie voorstellingen, een met rozen en een met vergulde Chinoiserie decoratie op een blauwe ondergrond, onderzijdes gemerkt
h. 12 cm
met voorstelling van slangenbezweerder en buikdanseres, onderzijdes gemerkt
h. 14 cm
twee met geschulpte zijden, de ander rechthoekig, verschillend beschilderd met bloemen en figurenpanelen, onderzijdes gemerkt
h. 13,5-14 cm
elk verschillend beschilderd met bloemen in de Japanse kakiemon stijl, onderzijdes gemerkt
h. 14 cm
beschilderd met Indische bloemen, onderzijdes gemerkt
h. 9,5-14 cm
h. 14 cm
beide beschilderd in onderglazuur blauw met gestileerde bloemmotieven, een rechthoekig van vorm en de ander zeskantig, onderzijdes gemerkt
h. 12,5-14,5 cm
met aardbei dekselknop, samen met een paar 'Rotschild bird' schaaltjes en dekseldoosje
diam. 15,5 cm
[4]
gedecoreerd met bloemen, gemodelleerd met zwanen grepen, onderzijde gemerkt
h. 34,5 cm
een ronde theebus beschilderd met zeegezicht, de andere rechthoekige theebus en het vaasje gedecoreerd met bloemen, onderzijdes gemerkt
h. 12-13 cm
alle verschillend beschilderd met bloemen, onderzijdes gemerkt
h. 12,5-13,5 cm
in rococo stijl gevormd met voluten en florale applicaties, de klok gesigneerd 'E. Werner & Sohn' (kleine chipjes)
h. 29,5 cm
het Meissen dekseldoosje rechthoekig en gedecoreerd met bloemen, een Herend theebus met floraal motief, een ongemerkte theebus en een glazen met bloemen beschilderde fles
h. 16,5 cm max.
[4]
Geplaatst op rechthoekig basement. (kleine chips)
h. 25,5, b. 33,5, d. 19,5 cm
enkele emblematisch voor de seizoenen, gemerkt aan onderzijde
h. 10-12 cm
[6]
h. 10-12 cm
[6]
alle gemodelleerd naar het model van Simon Feiner uit 1753, bestaande uit Harlekine, Harlekin, Cinthio, Ragonde, Mezzetin en Isabella, vier met originele doos
h. 20-22 cm
[6]
gemodelleerd met vlinder en hagedissen, onderzijde gemerkt (restauraties)
diam. 21 cm
Een vergelijkbaar bord is in de collectie van The Met, New York, collectienr 2020.86.20.
met geprinte en ingekleurde decoratie van een dame en meisje in een interieur
[6]
Uitgevoerd met rode spiraal in de stam. De kelk met gegraveerd ster patroon.
h. 30 cm, diam. 9 cm
Bestaande uit Scaramuz, Columbine, Pierrot, Capitano en Pantalone. Allen gemodelleerd naar von Feilner. Vier met originele doos.
h. 19,5 - 21,5 cm
[5]
Bestaande uit theepot, kom en negen kop en schotels. Allen polychroom geschilderd op wit fond en vergulde randen. Decor met kippen, eenden, wombat, wezel. (theepot met haarscheur, kom met haarscheuren, een schotel met haarscheur en bakfout, twee koppen met haarscheur, een kop met chipje, twee koppen met restauraties).
schotel h. 3 cm, diam. 12,5 cm, kop h. 6 cm, diam 6 cm, pot h. 13 cm, diam. 10 cm, kom h. 5,5 cm, diam. 11 cm
Provenance: Collectie Professor Ingenieur D. A. A. Koolen.
[20]
Met vergulde decoratie.
h. 19,5 cm, diam. 9,5 cm
met geschilderd bloemdecor en vergulde rand (een kopje met haarscheur, een kopje met restauratie)
h. 29 cm.
[17]
deels verguld decor met guirlandes en bloemen. Hierbij Niederweiler kop en schotel met korenaar motief
diam. schotel 13 cm.
[14]
gedecoreerd met pioenen (randbeschadigingen)
diam. 34,5 cm
de voorraadpot met twee grepen en rondom gedecoreerd met bloemen. De schotel centraal gedecoreerd met een haan.
h. 13 cm diam. 16 cm en diam 16,5 cm
Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.
centraal gedecoreerd met een engel tussen bloemen. (glazuur schade aan grepen en langs bovenrand)
diam. 31 cm.
centraal negen kuilen, drinkbakjes, de omlijsting met knoppen.
h. 3 x b. 21 x d. 21 cm.
de rand gedecoreerd met bloemen. het bekken met oude restauratie 'krammen'. (chips langs bovenrand)
diam. 28 cm.
een met knoop in de stam.
h. 15-15,5 cm.
een oorlam met witte slinger, de ander met rood-witte slinger
h. 11-12,5 cm.
beide met knoop in de stam en een met gedoomde voet.
h. 14,5 - 15 cm.
De hoge kelk wordt gedragen door stam met wit opaque slinger.
h. 14,5 cm
hierbij twee karaffen en twee groene wijnglazen
h. 14 - 19 cm
[16]
w.b. met geslepen kelk.
h. 12 cm
[17]
w.b. iriserende flessen.
h. 25 - 30 cm