Sluiten2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Met resten van polychromie, glazen ogen. Hierbij een gestoken houten sculptuur van Maria.
h. 27-38 cm.
2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
geflankeerd door twee figuren.
h. 19 cm, b. 19 cm
Uitgevoerd met bladgoud decoratie met portretten van Heiligen.
h. 18 cm, diam. 20 cm
(beschadigingen).
h. 74 cm
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Vormgegeven met een voorstelling van de marteling van de apostel Johannes en Judas Iskariot.
h. 20,5 cm, b. 84 cm.
(1)
h. 16 en L. 27 cm.
Met centrale voorstelling van een Deësis. (beschadigingen)
h. 44 cm, b. 38,5 cm, d. 5 cm.
Met voorstelling van Moeder Gods 'niet met handen gesneden rots'.
h. 30 cm, b. 24,5 cm, d. 2,5 cm.
Met een voorstelling van de "Algeprezen Moeder". (beschadigingen)
h. 31,5 cm, b. 29 cm, d. 3 cm.
Met voorstelling van de Maagd van Korsun, geflankeerd door de heilige Martinus en Catharina.
h. 35,5 cm, b. 30,5 cm, d. 3,5 cm.
Met een voorstelling van de Heilige Maagd met drie handen, de ander met Aartsengel Michael.
h. 42-36 cm, b. 30,5-31,5 cm. d. 2-2,5 cm.
De crucifix geflankeerd door Maria en Johannes de Doper
h. 48 cm, b. 26 cm.
Uitgevoerd met centraal geplaatst Maria met kind, omringd door Heiligen en putti.
h. 32 cm, b. 28 cm
Geplaatst op gebeeldhouwde sokkel met reliekhouder. (beschadigingen).
h. 45 cm
Uitgevoerd met gehamerde decoratie van oa Adam en Eva in het paradijs.
diam. 33 - 36 cm
Voorstellende gespiegeld paar gezeten engelen met penkandelaren in de handen. (beschadigingen, vleugels manco)
h. 33 cm, b. 15 cm
Uitgevoerd in staande pose met kroon. (beschadigingen, resten van polychromie).
h. 62,5 cm
Het Corpus fragment met resten van polychromie. [beschadigingen]
h. 9-23,5 cm.
[4]
h. 11-25 cm.
[8]
(beschadigingen)
h. 39,5 cm.
1]
De onderzijde met monogram AK.
h. 41,5 cm.
(1)
Uitgevoerd met voorstelling van de aanbidding der herders, 'Lucas II'.
h. 74 cm, b. 53 cm
Uitgevoerd met voorstelling van Maria en kind omringd door symbolen van de apostelen en engelen. (gebarsten).
h. 45 cm, b. 36 cm
Uitgevoerd met religieuze voorstellingen in de deuren van o.a. Jacobsladder.
h.31 cm, b. 64 cm, d. 37 cm
(restauraties) Op achterzijde met etiket collection Vecht Amsterdam.
h. 94 cm, b. 38 cm, d. 30 cm.
Op vergulde achtergrond, gemonteerd op houten paneel.
h. 63 cm, b. 130 cm, d. 8 cm.
Madonna met kind en vier Heiligen op de vier hoeken.
h. 45,5 en br. 33,5 cm.
2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Uitvoering glasfabriek Leerdam.
h. 27 cm.
Gesigneerd AD Copier, 81 11 08, en Stenhytta Wilke.
h. 26 cm, diam. 23,5 cm.
Uitgevoerd met groen blauwe patina.
h. 29,5 cm.
Pendant is in het Alkmaars Museum. Afgebeeld in '1959 Pottenkijker 1969' blz 200-201. Beide waren oorspronkelijk bedoeld voor het restaurant van het Stedelijk Museum Amsterdam
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Herkomst: Particuliere nalatenschap, het echtpaar was destijds bevriend met van Pallandt en dit stuk is direct via van Pallandt gekocht of verkregen
H: 17 cm.
met diep gecraqueleerde buik in aardtonen.
H: 29 D: 33 cm
Afgebeeld in de catalogus '1959 Pottenijker 1969'blz 126-127 nr 44
met paardenhoofd op opengewerkt huisvormig basis.
H: 76 cm.
voorzijde met inscriptie 'Souvenir'.
H: 76 cm.
Op achterzijde inscriptie ' vereerd aan doctor M.G. Spruit-Ledeboer bij haar promotie, 26-1-1977, door van Achterbergh. Gestempeld met monogram.
h. 24.5 cm.
gemonogrammeerd en gedateerd 62.
h. 25,5 b. 32,5 cm.
gemonogrammeerd EW en gedateerd 1975 en met etiket J.W.N. van Achterberg. (mandwerk met beschadigingen)
h. 25 cm
Met monogram gestempeld.
h. 16 cm. diam. 25 cm.
(deksel gebroken en gelijmd, chip)
h. 16 cm.
(1)
gemonogrammeerd en gedateerd '61, afgebeeld '1959 Pottenkijker 1969' blz 48. (linksboven een hangende kraal los)
h. 37 cm.
met armen over elkaar, gemonogrammeerd T.W. en gedateerd '70.
H: 64 cm.
Signed.
H: 28,5 cm.
gesigneerd, en met collectie sticker nr. 1143.
h. 3,5 cm. l. x b. 11 x 11 cm.
gesigneerd en gedateerd '85
h. 9,5 cm. diam. 17 cm.
cirkelvormige uitholling in vierkant, (kleine chips).
H: 20 cm. B: 20,5 cm. D: 11 cm.