Sluiten2600-2772 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Uitgevoerd met geschilderd decor van klimop en lijnen.
h. 30 cm, diam. 18 cm
2600-2772 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Gemerkt met blindstempel, achterzijde gesigneerd H. P. Simon Dresden.
h. 32 cm, b. 24 cm
Met ingesloten gekleurde spetters. Onderzijde gemerkt 'Leerdam Unica', 'F. Meydam' en MB 12522
h. 21 cm, b. 14 cm
Uitgevoerd met decoratie van distels. Onderzijde gemerkt 'R. Lalique France'. (afgeslepen hals).
h. 21 cm, diam. 20 cm
Uitgevoerd met polychrome schildering.
h. 32 cm
onderzijde met monogram in originele verpakking
h. 7 cm diam. ca. 10 cm.
Bestaande uit Theepot, melkkan, suikerpot en twaalf kop- en schotels. (kop met chip, een met gelijmd oor).
h. 14 cm, diam. 17 cm
[27]
Voorstellende portret en profile van man. Zijkant met signatuur Biesiot.
h. 43 cm, b. 38 cm
Voorstellende man met gebalde vuist. Gesigneerd 'JUAN'.
h. 57 cm, b. 37 cm
Hierbij Zenith, twee glans plateel karaffen met bijhorende stoppen. Allen met floraal geschilderde decoratie. (karaffen met chip en scheuren)
h. 20 - 34 cm
[4]
Een op metalen vernikkelde armatuur.
diam. 13 - 15 cm
[6]
gemerkt, Wien en blindstempel 1661 F
h. 10 cm
porseleinen extrude werk in zwart-wit. Gemoonogrammeerd. (kleine chips aan uiteinden)
h. 13 cm.
Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.
porseleinen dekseldoos in afgeplatte bolvorm, met blauwe lijnen gedecoreerd. Gemonogrameerd
h. 14 cm diam. 18 cm.
licht groen geglazuurde schaal, met ingekerfd lijnenspel. Gemonogrammeerd en met etiket '3'.
h. 8 diam. 22 cm.
porseleinen dekselpot, ' doos met schaalvormige deksel', blauwe banden en blauwe lijnen. Gemonogrameerd en met etiket '1709'
h. 16 diam. 17 cm.
porseleinen dekselpot, unica 1793, lichtblauwe sliblaag op deksel en voetrand, met groen lijntje ingelegd'. Gemonogrammeerd en met etiket 1793.
h. 16 diam. 14 cm.
lichtgroene porseleinen kom met ingekerfde lijnen. Gemonogrammeerd.
h. 8 cm. diam. 27 cm.
porseleinen pot, gedecoreerd met blauwe lijnen. Gemonogrammeerd en met etiket 2141
h. 10,5 cm. diam. 12,5 cm.
oviform dekseldoos, blauw ingelegde paralelle lijnen. Gemonogrameerd en met etiket 2036
h. 11 cm. diam. 12 cm.
porseleinen dekselpot met blauwe lijnen. Gemonogrammeerd en met etiket 1505
h.9,5 diam. 11 cm.
Drie dekseldozen, twee lichtgroen geglazuurd en met ingekerfde lijnen, eenglad model in licht bruin. Gemonogrammeerd en met etiket 1949, 1904 en AC10
h. 2,5 - 8 cm diam. 6,5 - 12 cm.
porseleinen dekseldoos en bekervaas, gedecoreerd met blauwe lijnen. Gemonogrameerd en met etiket 7 en 1422.
h. 6 en 7,5 cm.
Twee porseleinen kommen en een dekseldoos, lichtgroen met lijnenspel, monochroom bruin en een grijs glazuur. Gemonogrameerd.
diam. 8 - 11,5 cm.
porseleinen schotel met roze band en blauwe lijn, kom met blauwe en oranje lijnen en dekseldoosje met paarse bloemvorm. Gemonogrameerd en met etiket 1846. schotel gedateerd 6-4-91
diam. 6 - 14,5 cm.
porseleinen kom gedecoreerd met blauwe lijnen en een zwart geglazuurde vaas met zilveren banden. Met etiket.
h.6,5 -7,5 cm.
Een vaas met geëtste decoratie. Twee met ingesloten decoartie van o.a. vogels. Allen gesigneerd.
h. 14,5 - 15,5 cm
Uitgevoerd met roze en witte decoratie.
diam. 46 cm
Uitgevoerd met goudkleurige toetsen.
h. 13 cm, b. 16 cm, d. 16 cm
Paars geglazuurd met koperen deksel en bloemornament. Hierbij baluster vaasje met blauwe glazuur, gedateerd '46. Beide gemerkt HH KO.
h. 9 cm
Uitgevoerd met tin craquelé. Onderzijde gesigneerd 'Leerdam Unica, 1926 AD Copier, 702'.
h. 15 cm, diam. 15 cm
Een met zwarte onderschotel.
h. 8,5 cm, diam. 9 cm
Hierbij geel graniver cactusschaal, blauw copabal glas schaal en zwart persglazen onderschotel. Allen gemerkt.
h. 5,5 - 7,5 cm, diam. 11,5 - 17,5 cm
[5]
w.o. cilindervaas en bolvaas. Allen gemerkt met monogram. Hierbij vaas met omgeslagen rand, tin craquelé, niet gemerkt.
h. 8,5 - 6,5 cm
[5]
Hierbij acht rookglazen vingerkommen en tien blankglazen vingerkommen servies Raindrop (1947-48).
diam. 6 - 22 cm
[19]
w.o. rookglazen asbak.
h. 8,5 - 18 cm
[4]
Gesigneerd 'R. Lalique, France, N:3206', Hierbij persglazen parfum flacon mer decor van bloemen in verticaal optiek, gesigneerd 'Lalique'. (schaal met twee minieme chips, flacon met scheur)
h. 7,5 - 9,5 cm, diam. 20,5 cm
Hierbij Floris Meydam, helderglazen bolvaas met wit en groen ingesloten bodem.
h. 8 - 19,5 cm
Deels geglazuurd. Gesigneerd en gedateerd. Hierbij Pieter Stockmans, keramiek beker met inham. Gesigneerd 'Porselein Pieter Stockmans Belgium Hand Made'. Beide uitgevoerd met blauw tinten op wit font.
h. 7,5 - 8,5 cm
Uitgevoerd met polychroom geschilderd floraal decor. Schildersmerk voor Sam Schellink.
diam. 26,7 cm
Voorstellende vrouwen kop. Gedateerd '60 en monogram CB. Geplaatst op eikenhouten sokkel. Voor vergelijkend sculptuur zie Centraal Museum, 'Vier windstreken' inv. nr. 13758.
h. 30 cm, b. 21 cm, d. 18 cm
Uitgevoerd met witte glasdraden en golvende rand. Onderzijde gemerkt v. P. 84.
h. 12,5 cm, diam. 20 cm
Helder glazen wijnglas met lange blauwe steel.
h. 43 cm.
Uitgevoerd met bronszen ornamenten, glaspasta ogen. Compleet met losse rood marmeren steun.
l. 43 cm
Tentoongesteld 1997 Museum Jan van der Togt, Amstelveen
Staand naakt staand op ronde voet. Gemerkt "Lutetia" hebben mijn scheppers Jean Marianne Bremers uit Helvoirt in Holland mij gedoopt.
h. 74 cm
gemonogrammeerd. (haarlijn in hals)
h. 25 cm.