Sluiten2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
gestempeld HJ.
H: 32 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
uitgegeven door VPK, 1976.Herkomst: Particuliere nalatenschap, het echtpaar was destijds bevriend met van Pallandt en dit stuk is direct via van Pallandt gekocht of verkregen
D: 9 cm.
onduidelijk gemonogrammeerd en gedateerd '71.
H. 26 cm.
te hangen aan drie kettingen, niet gesigneerd, etiket collectie van Achterbergh, nr. 1231a (deksel gerestaureerd)
l. 20 cm.
gesigneerd. en gedateerd 2000.
H: 32,5 cm.
beide delen gestempeld.
H: 44 cm.
Gesigneerd Peter Bremens, 05-61.
H. 33 cm. B: 38 cm.
gesigneerd.
H: 14 cm.
gesigneerd Winnie T '99, 907.
H:11 cm.
niet gesigneerd, (beide met chips)
D: 33,5 cm.
niet gesigneerd, vergelijkbaar werk 'one quarter' , vervaardigd in 2000.
H: 19 cm.
onderzijde met fabrieks merk. (beide beelden met craquelé, beide beelden met chip aan voetrand, het hoge beeld met restauratie rondom nek.)
h. 18,5-28 cm.
aan drie zijde met soldaten een zijde met tekst. Gemerkt met fabrieksmerk. (haarlijn en deksel manco)
H. 13 cm.
niet gesigneerd, met etiket van Achterbergh collectie.
h. 27 cm.
het midden deel omwonden met touw en gestempelde letters.
H: 68 cm. B: 50 cm.
Gesigneerd. Tent.: Confrontation de la province de Brabant, Brussel, 1960. Bekroond met prijs van 10.000 B. fr.
80 x 56,5 cm.
Maandblad voor bouwen en sieren van Architectura et Amicitia - Lebeau glas; omslag ontwerp op steen getekend van Chris Lebeau
H. 34 cm. b. 33,5 cm.
Maandblad voor bouwen en sieren van Architectura et Amicitia - Ceramiek, omslag ontwerp naar een tekening van Tine Baanders.
h.33,5 cm. b. 33,5 cm.
Gesigneerd. S. Pala, '04.
H: 13 cm. B: 13 cm. D: 13 cm.
gestempeld met monogram in voetrand.
h. 17 cm.
gesigneerd en gedateerd '76. (kam met chips)
h. 32,5 cm.
in lijst
inkt en aquarel, gesign. r.o., Wassenaar '82, 52 x 40 cm.
Hierbij persglazen cactuspot en tincraquelé glazen schaal. (vaas met chip).
diam. 8, 11, 32 cm
niet gesigneerd.
H: 35 cm.
herkomst Galerie Rob van den Doel, Den Haag, circa 1995. (krasjes op stand vlak)
h. 27 cm. b. 40 cm. d. 20 cm.
Voorstellende gestileerde zittende vrouw. Onderzijde gemerkt Utrecht, Amati en gedateerd 1972.
h. 47 cm
bovenzijde met sleuf, gemonogrammeerd en met etiket van Achterbergh collectie
h. 37,5 cm. b. 27 cm. d. 5 cm.
In staande positie met crotalum in de handen. Gemerkt met gietersmerk 'Otto Meyers Eftr. Fud.'.
h. 25 cm
Uitgevoerd met florale zilver email decoratie.
h. 9 cm
Gesigneerd en gedateerd 2002, genummerd 117/119, (chips).
D: 22 cm.
gesigneerd en gedateerd 2000.
H: 20 cm.
h. 16,5, diam. 14 cm.
niet gesigneerd.
D: 11,5 cm.
gesigneerd en gedateerd 1995. Op zwart gestoffeerd draaiplateau. (een poot los)
h. 18 cm. b. 27 cm.
niet gesigneerd.
Diam: 42 cm.
Gesigneerd. (kleine chips)
H: 29,5 cm.
gemonogrammeerd CP. Herkomst: Particuliere nalatenschap, het echtpaar was destijds bevriend met van Pallandt en dit stuk is direct via van Pallandt gekocht of verkregen
H:16 cm. incl. sokkel
verso,'auxilium nunquam deficiens, W.S.H. 14-12-84'. Herkomst: Particuliere nalatenschap, het echtpaar was destijds bevriend met van Pallandt en dit stuk is direct via van Pallandt gekocht of verkregen
D: 8 cm.
Herkomst: Particuliere nalatenschap, het echtpaar was destijds bevriend met van Pallandt en dit stuk is direct via van Pallandt gekocht of verkregen
D: 12 cm.
brons gemonogrameerd CP. Herkomst: Particuliere nalatenschap, het echtpaar was destijds bevriend met van Pallandt en deze stukken zijn direct via van Pallandt gekocht of verkregen
H: 7 cm.
gemonogrammeerd en gedateerd 1952.
H: 22 cm.
Hierbij verguld bronzen sculptuur in de stijl van Miguel Ortiz Berrocal, echter gemerkt 'Aksouh'.
h. 3 - 5,5 cm
Zijkant gesigneerd A. Jacopin.
h. 68 cm
gemonogrammeerd J.J.R. en gedateerd '00.
H: 53 cm
prisma gesigneerd. (beide met chips)
H: 10 - 17 cm.
niet gesigneerd.
H: 11,5 cm.
.Met gieterssignatuur [Brummen]. Editie 3/8
l. 115 cm, b. 38 cm, h. 57 cm.
(1)
Rechtsonder gesigneerd Bayens.
h. 20 cm, b. 22 cm.