Sluiten2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Voorstellende visser met zuidwester en wapperend net. Gemonogrammeerd K.G.
h. 50 cm, b. 55 cm.
(1)
2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Uitgevoerd met bergkristal en lapis lazuli applique op de borst. Oplage 7 van 7, gemerkt 925.
h. 40 cm b. 45 cm 17 kg
Gesigneerd onderzijde [Lalique France] [chip onderzijde]
h. 15,5 cm
Onderzijde gesigneerd [Lalique France]
h. 8 cm, diam. 14 cm
h. 11,5-13,5 cm
UItgevoerd in creme bruintinten met blauwe arcering in ruitpatroon.Bestaande uit twee kop en schotels, koffiepot, melkkan en suikerpot.
[7]
Uitgevoerd met beschilderd decor van chrysanten (beide vaasjes met beschadigingen)
h. 9,5 cm.
Uitgevoerd met floraal decor in blauw, groen en geel tinten. Schilder J.H. Hartgring. (frittings aan de rand)
diam. 38 cm.
Uitgevoerd met beschilderde polychroom decoratie van goudfazant. Schilder H.G.A. Huyvenaar. (fritting aan de rand)
diam. 22,5 cm.
Achterzijde gemerkt "Faïence de Purmerende Hollande", modelnummer 1005, decor letter D. Schilder Jacob Vet. (bakfoutje aan de rand)
diam. 30,5 cm.
Achterzijde gemerkt "Faïence de Purmerende Hollande", modelnummer 1005, decor letter D. Schilder Jacob Vet.
diam. 30,5 cm.
(1)
Uitgevoerd met floraal decor in bruin, geel en blauw tinten op wit fond. Schilder J.M.G. Hakkert. (fritting aan de rand, bodem rand gerestaureerd)
h. 15,5 cm.
(1)
Voorstellende koeien in landschap naar Willem Roelofs. Gemerkt in bladcontour JM Holland. Alle 45 tegels handgenummerd aan de achterzijde. In kapitaal gestoken eikenhouten lijst met wapen Amsterdam en jaartal 1898 in schild, in de hoeken gestoken eikenbladeren. (tegelnummer 1 met scheur)
h. 110 cm, b. 99,5 cm. diam. 82 cm.
(1)
Bestaande uit twee puntvazen, twee schenkkannen en vaas. Allen uitgevoerd in polychroom geschilderde decoratie. (puntvaas met scheur)
h. 14-15,5 cm.
(5)
Uitgevoerd met oranje, geel en blauwe bandversiering op de rand.
h. 15 cm.
(1)
Onderzijde gemerkt Plazuid Gouda Holland, zijkant met monogram. (chipje hoek onderzijde).
h. 22,5 cm, b. 18,5 cm
Voorstellende de vrouw van de kunstenaar, Annie Rädecker-Ten Herkel. Op meegegoten cilindrische sokkel. Gemonogrammeerd 'JR' en gedateerd 1930.
h. 39,5 cm, b. 19,5 cm
Uit de collectie van de kleindochter van John Rädecker.
Fraai gestileerd met geabstraheerd gezicht, decoratie van ster. Hierbij ovaal houten blad met gestileerde grepen. Beide niet gesigneerd.
l. 25,5 - 28 cm
Onderzijde gemerkt 'Quirinus School'. (rand met twee chips).
h. 20,5 cm
mt. TV1 voor T. J. Vos (1924-1965).
h. 2,5 cm, diam 2 cm
Met monogram 'W'.
h. 1,5 cm, totaal incl. naald 5,7 cm
Staande op gezwart houten sokkel.
h. 28 cm
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op bel. De gehamerde paraboolvormige kast met decoratie van golvende lijnen. De wijzerplaat met geëtste gestileerde cijfers, opgelegd met email verf in groen en rood. Het centrum met stermotief. Roodkoperen gezaagde wijzers.
h. 26 cm, b. 20,5 cm, d. 10 cm
De kap uitgevoerd met ribben waartussen oranje glazen panelen en bovenop een ensemble van geslepen carneolen, aan de uiteinden gestileerd koperen druppel ornamenten. Staande op kantige kolom en voet.
h. 47 cm, b. 30 cm
iedere lamp opgebouwd uit zes gebrandschilderde panelen , op zwart houten rug. (een lamp samengesteld).
h. 37 cm. b. 15 cm.
Uitgevoerd met origineel elektrisch uurwerk. De gelithografeerde 24-uurs wijzerplaat in rood en zwart, zwart gelakte metalen wijzers. Zwart gelakte behuizing met messing glasrand.
diam. 37,5 cm
Hierbij diverse (mat) glazen kappen en armaturen.
h. 31 cm.
[2 + vds]
met diverse etiketten, ondermeer 'CVA 052'. (diverse schades aan vleugels en oren)
h. 11,5 cm. b. 19 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Gemonogrammeerd en genummerd No52. (minimale chip aan voet)
h. 19 cm.
Uit de collectie van Pieter Goedings, oud eigenaar van bioscoop ‘The Movies’
De geometrische kast met vierkante wijzerplaat. Ongemerkt.
h. 28,5 cm, b. 42 cm
Geplaatst op marmeren sokkel.
h. 50 cm, b. 33 cm
Uitgevoerd in Jugendendstil met bloemornamenten en vissenkoppen. (rand gerestaureerd, voet met chip)
h. 45 cm, diam. 40 cm.
(1)
onderzijde met inscriptie 'Voor Jacob met dank J+J', met monogram gestempeld en etiket 'CVA 0461'.
h. 13 cm. b. 19 cm.
Achterzijde gesigneerd met monogram en gedateerd.
h. 45 cm, b. 35 cm
Gesigneerd met monogram.
h. 12 - 19,5 cm
Circa 2000 aangekocht gedurende atelier bezoek te Egelenburg.
Uitgevoerd met hol geblazen voet, de stam met twee knopen met blauwe toetsen, hoge conische kelk.
h. 32-33,5 cm.
(5)
Uitgevoerd met gemodelleerd matglazen mus. Onderzijde gesigneerd Lalique, France.
h. 7 cm.
(1)
Gevat in houten lijst. Gemerkt CSPB (Crux Sancti Patris Benedicti – Cross of the Holy Father Benedict) en Maredsous Métiers d'Art.
h. 27 cm, b. 27 cm.
(1)
Gesigneerd in de voet dmv monogram 'KG'.
h. 27 cm, b. 44 cm
Bankje gemerkt 'Sonja A3'.
h. 27 cm, b. 30 cm
Helderglazen kelk op blauw-paarse, kantige voet. Bestaande uit vijftien waterglazen, dertien witte wijnglazen en zes rode wijnglazen. [8 met chips]
h. 9,5-11,5 cm.
34
Achterzijde gesigneerd Zorn.
h. 30 cm.
Staande op vierkante voet, gesigneerd G.Grard.
h. 22 cm, incl. voet 23,7 cm.
Achterzijde met signatuur [A].
h. 17,5 cm.
Op ovale voet, gesigneerd [Pallandt].
h. 20 cm, incl. voet 21 cm.
h. 69 cm, b. 36 cm.
Interart, 2007.
Decoratie 'Droefenis' uitgevoerd met lijnenspel vanuit de hals, druppelend op de buik. Gesigneerd met monogram.
h. 19 cm, diam. 12 cm
Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect