Sluiten2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Decoratie 'Droefenis' uitgevoerd met lijnenspel vanuit de hals, druppelend op de buik. Gesigneerd met monogram.
h. 19 cm, diam. 12 cm
Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect
2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Uitgevoerd met decoratie van hazelnoten en bladeren. Hierbij mat glazen vaas gemerkt Made in France en dikwandig glazen bol vaas met ingesloten decoratie van ster.
Diam. 24 cm, h. 24 cm
Uitgevoerd met ruwe bovenzijde. Gesigneerd: 'Leerdam Unica 98017 Menno Jonker 96'. (krassen onderzijde, buts).
h. 14 cm, diam. 19 cm
Voorstellende liggend naakt.
h. 23 cm, b. 35 cm
Hierbij boek 'Van goadinnen en druïden'.
h. 67 cm.
Onduidelijk gesigneerd.
h. 40 cm.
(1)
Vormgegeven als steigerende ram, geplaatst op geslepen agaat. Gemerkt 925. [gebroken oor]
h. 28 cm.
(1)
Vormgegeven als zeemeermin met hardstenen urn en geëmailleerde staart. Gemerkt 925. [deel van staart manco]
h. 21 cm.
(1)
Hierbij vrijgevormde dikwandige vaas met ingesloten decoratie, staande op geel aangezette voet.
h. 11,5 - 27 cm
grijs geglazuurde aardewerk vaas, met blauw patroon. Gemonogrammeerd en gedateerd 2000
h. 20,5 cm
aardewerk flesvaas met zwart gestreept decor, in de vorm van een angelfish. Gemonogrammeerd.
h. 30 cm.
porseleinen kom met gekleurd decor en goud luster. Gemonogrammeerd en gedateerd 2000.
h.11 cm diam. 14 cm
porseleinen sculptuur, gevouwen papier met titaan luster. Niet gesigneerd.
h. 13,5 x b. 25 x d. 12 cm
aardewerk vaas in roesttinten met textiel reliëf, voor en achterzijde met een dun porseleinen uitgesneden applique. gemonogrameerd en gedateerd 2004
h. 35 cm
gevormde biscuit porseleinen kom, de binnenzijde voorzien van goud luster (14K). Gemonogrammeerd en gedateerd, 2005
h. 10 cm. diam. 20 cm.
porseleinen kom met vier gekleurde cartouches. gemonogrammeerd en gedateerd '01.
h. 13,5 cm. diam. 20 cm
aardewerk kom in roest tinten met textielbewerking. Gemonogrammeerd en gedateerd '98
h. 10 cm. diam. 24 cm.
[niet gesigneerd], chips.
h. 38,5 cm, b. 19,5 cm, d. 7,5 cm
(1)
Gesigneerd {Christopher Ries 12/12/95} en cirkel met C.
h. 47 cm.
(1)
[niet gesigneerd, chips]
h. 39 cm.
(1)
[niet gesigneerd, chips]
h. 49 cm.
(1)
Met ingesloten gekleurde glasdeeltjes. Onderzijde gesigneerd en gedateerd.
h. 29,5 cm
Samengesteld uit afzonderlijke glasdelen van verschillende kleuren. Gesigneerd {W. Heesen 940815}
h. 48 cm, b. 78 cm, d. 0,5 cm.
(1)
Bestaande uit twee delen.
h. 17,5 cm
Onderzijde gemerkt.
h. 13 cm, diam. 9 cm
Onderzijde gemerkt (haarlijn)
h. 13 cm, diam. 9 cm
Bovenzijde met parabool vormige openingen.
h. 53,5 cm
Genummerd 08096. Compleet met doos en certificaat.
h. 39 cm
Genummerd 03794. Compleet met doos en certificaat.
h. 39 cm
Uitgevoerd met decoratie in reliëf van vredesduif en Alfa en Omega symbool. Onderzijde gemerkt met monogram 'HM' en Holland.
h. 22 cm
Gelithografeerde blikken container met twintig zijden. Uitgevoerd met decoratie van schelpen en zeesterren. Ontworpen ter gelegenheid van het 75 jarig jubileum van de Nederlandse blikfabrikant Verblifa als cadeau voor hun medewerkers en relaties.
h. 12,5 cm, b. 12,,5 cm, d. 12,5 cm
(karaf met chip)
h. 9,5 - 20 cm.
Uit de collectie van Pieter Goedings, oud eigenaar van bioscoop ‘The Movies’
[7]
bestaande uit koffiepot, roomstel, negen kop en schotels, vier losse schotels, twaalf gebaksborden en een roomkom. (enkele schotels met chips, deksel suikerpot niet passend)
h. 24 cm.
[36]
Samen met een Baccarat glazen vaas met emaille decoratie genummerd en gesigneerd.
h. 16 cm.
h. 3-15 cm.
[7]
h. 35 cm. b. 70 cm.
Uitvoering Atelier Lipjes, Rotterdam. Uit het voormalige hoofdkantoor N.V. Koninklijke Hollandsche Lloyd, Prins Hendrikkade 33, Amsterdam
H. 193 cm. b. 76 cm.
met Tushinsky decor in rood, bruin en blauw, de rand afgezet met franjes.
h. 45 cm. b. 60 cm.
l. 260 cm. b. 126 cm.
Uit het voormalige hoofdkantoor N.V. Koninklijke Hollandsche Lloyd, Prins Hendrikkade 33, Amsterdam
h. 160 cm. b 86,5 cm.
in houten omlijsting
L. 46 en br. 42 cm.
[4]
met geribbeld ornament en een tandwielvormige wijzerplaat uitvoering mogelijk winkelman&van der Bijl. Kast en uurwerk ongemerkt.
h. 28 cm. b. 40 cm.
h 68 cm. b. 40 cm.
Herkomst mogelijk Siegel, Parijs warenhuis. Hangen ook in het filmhuis The Movies en in Sauna Deco.
h. 52 cm. diam. circa 37 cm.
(één ruit barst)
h. 39 cm. diam. 45 cm.
gemerkt in blauw achter de staart. (kleine chip aan voet)
h. 50 cm.
bestaande uit, kan, basin, zeepbak en kammenbak. (deksel zeepbak beschadigd).
h. 27,5 cm.
[4]
in smeedijzeren armaturen. Uit het voormalige hoofdkantoor N.V. Koninklijke Hollandsche Lloyd, Prins Hendrikkade 33, Amsterdam. (Kleine schades).
50 x 86,5 x 81,5 cm.