Sluiten
Aantal: [1]
paneel, 15 x 25 cm.
Aantal: [map]
twee gravures, , kleine beschadigingen aan papier, 27 x 37 cm. en 32 x 17 cm.
Aantal: [1]
potlood en aquarel, gesign. r.o., papiet beschadigd, 18 x 11 cm.
Aantal: [1]
inkt en aquarel, gesign. r.o., verkleurd en beschadiging aan papier, 26 x 37 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 32 x 23 cm.
Aantal: [map]
tekeningen, ongesign., sommige met annotaties, 15 x 20 cm. tot 40 x 30 cm.
Aantal: [1]
doek, 75 x 63 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, beschadigd, 117 x 90 cm.
Aantal: [1]
inkttekening, 15 x 14 cm.
Aantal: [1]
inkt en aquarel, 17 x 22 cm.
Aantal: [1]
inkttekening, papier beschadigd aan de randen, ongesign., 46 x 58 cm.
Aantal: [1]
gewassen inkttekening, niet ingelijst, 28 x 35 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 26 x 35 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. l.o., '89, 24 x 18,5 cm.
Aantal: [1]
doek, 75 x 60 cm.
Aantal: [1]
tweemaal pastel, lijst beschadigd, 31 x 25 cm.
Aantal: 1
doek, beschadigingen aan de verf, 40 x 88 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., beschadigingen aan de verf, 134 x 102 cm.
Aantal: [1]
doek, 46 x 35 cm.
Aantal: [1]
inkttekening, verkleurd, gesign. l.o., 19 x 26 cm.
Aantal: [1]
doek, 65 x 35 cm.
Aantal: [1]
doek, 30 x 40 cm.
Aantal: [map]
inkttekening, niet ingelijst, gesign. r.o., 1861, 26 x 36 cm. en twee tekeningen, 13 x 22 cm.
Aantal: [1]
ets en aquatint, 27 x 27 cm.
Aantal: [1]
doek, beschadigd, 45 x 58 cm.
Aantal: [1]
doek, 30 x 40 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. verso, Anvers, 40 x 60 cm.
Aantal: [1]
doek, lijst met beschadigingen, 62 x 52 cm.
Aantal: [1]
pastel, gesign. l.o., 1825, 60 x 46 cm.
Aantal: [1]
doek, ongesign., 100 x 80 cm.
Aantal: [1]
pastel, gesign. r.o., 1850, 56 x 46 cm.
Aantal: [map]
Aantal: [1]
paneel, gesign. l.o., '89, 30 x 23 cm.
Aantal: [1]
paneel, niet ingelijst, 12 x 19,5 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 70 x 55 cm.
Aantal: [1]
inkt, aquarel en gouache, 16 x 34 cm.
Aantal: [2]
doek, 59 x 50 cm. en board, 20 x 28 cm.
Aantal: [ds]
Aantal: [map]
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., 33 x 24 cm.
Aantal: [1]
inkttekening, verso naamsvermelding of signatuur, 18 x 23 cm.
Aantal: 1
paneel, niet ingelijst, 24,5 x 19 cm.
Aantal: [map]
Aantal: [map]
viermaal doek, niet op spieraam, allen gesign. met initialen, kleine beschadigingen, ca. 30 x 45 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 35 x 55 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. l.o., herkomst: verkoop Nederveen 3 februari 1882, 14 x 22 cm.
Aantal: [map]
Aantal: [1]
ets, gesign. r.o., 46 x 33 cm.