Sluiten4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Collectie van ca. 70 studietekeningen
tekeningen, ongesign., sommige met annotaties, 15 x 20 cm. tot 40 x 30 cm.
[map]
4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Bloemen in een tuinvaas
doek, 75 x 63 cm.
Portret van Pauline van Würtemburg. Zij was dochter van koning Willem II van Württemberg en Maria van Waldeck-Pyrmont. Zij was een nicht van de Nederlandse koningin Emma.
doek, niet ingelijst, beschadigd, 117 x 90 cm.
Figuren bij een poort
inkttekening, 15 x 14 cm.
Boer met koeien bij een dorp aan een kust
inkt en aquarel, 17 x 22 cm.
Ruiter op een slagveld
inkttekening, papier beschadigd aan de randen, ongesign., 46 x 58 cm.
Moeder met kind in een tuin
gewassen inkttekening, niet ingelijst, 28 x 35 cm.
Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.
Twee jachthonden
doek, gesign. l.o., 26 x 35 cm.
De vrolijke drinker
paneel, gesign. l.o., '89, 24 x 18,5 cm.
Portert van dame met kanten kraag.
doek, 75 x 60 cm.
Portret van een heer / portret van een dame
tweemaal pastel, lijst beschadigd, 31 x 25 cm.
Stilleven met appels
doek, beschadigingen aan de verf, 40 x 88 cm.
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
'In gebed'
doek, gesign. r.o., beschadigingen aan de verf, 134 x 102 cm.
Heilige
doek, 46 x 35 cm.
Figuren bij een huis aan een bevroren vaart met schaatsers
inkttekening, verkleurd, gesign. l.o., 19 x 26 cm.
Canale Grande
doek, 65 x 35 cm.
Boten op de werf
doek, 30 x 40 cm.
Rustende kudde schapen. Hierbij Franse school, twee tekeningen
inkttekening, niet ingelijst, gesign. r.o., 1861, 26 x 36 cm. en twee tekeningen, 13 x 22 cm.
[map]
Mozes vernietigt de tafelen der Wet
ets en aquatint, 27 x 27 cm.
Uitgestrekt landschap met vrouw op een pad bij een molen
doek, beschadigd, 45 x 58 cm.
Vee bij een boom
doek, 30 x 40 cm.
Landschap met boerderijen
doek, gesign. verso, Anvers, 40 x 60 cm.
Portret van een heer, naar J. Weber
doek, lijst met beschadigingen, 62 x 52 cm.
Portret van jkvr. Maria J.F.W.J. van der Renne (1825)
pastel, gesign. l.o., 1825, 60 x 46 cm.
Portret van jkvr. Maria J.F.W.J. Michiels van Kesenich - Van der Renne (1852)
doek, ongesign., 100 x 80 cm.
Portret van een heer
pastel, gesign. r.o., 1850, 56 x 46 cm.
Vrouw in interieur met boek en katten
paneel, gesign. l.o., '89, 30 x 23 cm.
Rivier met molens, mogelijk bij de Zaagpoort, Amsterdam
paneel, niet ingelijst, 12 x 19,5 cm.
Bloemstilleven
doek, gesign. r.o., 70 x 55 cm.
oil on canvas, signed lower right
Elegant gezelschap in een tuin
inkt, aquarel en gouache, 16 x 34 cm.
Portret van een man met baard. Hierbij schilderij door Djalma Urban
doek, 59 x 50 cm. en board, 20 x 28 cm.
Oosters figuur bij een poort
aquarel, gesign. r.o., 33 x 24 cm.
Provenance: Collectie Professor Ingenieur D. A. A. Koolen.
Schepen bij een steiger
inkttekening, verso naamsvermelding of signatuur, 18 x 23 cm.
Stilleven met o.a. fles Dom Perignon
paneel, niet ingelijst, 24,5 x 19 cm.
[map]
Vier diverse studies van landschappen
viermaal doek, niet op spieraam, allen gesign. met initialen, kleine beschadigingen, ca. 30 x 45 cm.
[map]
Schepen aan de kade bij Venetië
doek, gesign. l.o., 35 x 55 cm.
ships by Venice, signed lower left
Berglandschap met rotsblokken bij een beekje
aquarel, gesign. l.o., herkomst: verkoop Nederveen 3 februari 1882, 14 x 22 cm.
Ali Baba in de schatkamer
ets, gesign. r.o., 46 x 33 cm.
Een haan, konijnen en kippen op een erf
board, 29 x 38 cm.
w.b. centsprenten, kinderprenten en volksprenten
[2dzn]
Stilleven met Chinees porseleinen bord en zilveren lepel in een glas
paneel, gesign. r.b., 17 x 28 cm.
Portret van Wim, 1910
paneel, 33 x 25 cm.
Stilleven met miniatuurkabinet, Türmschenuhr, tazza en dekselkan
doek, gesign. r.o., 1880, 100 x 70 cm.