Sluiten4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Portret van een vrouw
pastel, gesign. r.o., 69 x 49 cm.
4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Man en vrouw voor een boerderij, Zeeland
aquarel, verkleurd, gesign. r.o., 46 x 64 cm.
Parijs stadsgezicht met brug over de Seine
doek, gesign. r.o., 38 x 46 cm.
Saint Germain des Pres, Parijs
doek, gesign. r.o., 35 x 46 cm.
Lenin op straat
doek, ongesign. 98 x 66 cm.
Het Kolkje, Amsterdam
ets, gesign., r.o., 11 x 9 cm.
Provenance: particuliere collectie Amstelveen
20 x 30 cm. tot 80 x 60 cm.
Figuren op het strand
board, 23 x 29 cm.
Riviergezicht
paneel, gesign. r.o., 12 x 22 cm.
Kustdorpje
doek, 80 x 60 cm.
paneel, 25 x 35 cm.
4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Soldaat met een vrouw
doek, niet ingelijst, 100 x 85 cm.
oil on canvas, provenance: private collection
Portret van een heer, familienaam Kikkert
doek, 70 x 60 cm.
Santa Maria della Salute / The Grand Canal from Santa Maria Della Caritá to the Bacino di San Marco
tweemaal doek, 40 x 55 cm. en 42 x 53 cm.
Italian school, 18th/19th century, oil on canvas 40 x 55 cm. and 42 x 53 cm., provenance: private collection
Pleisterplaats bij een tempel met figuren en vee
doek, 100 x 150 cm.
Twee panelen met voorstelling uit het leven van Christus; de aanbidding der herders / de presentatie in de tempel
tweemaal paneel, beschadigingen, 66 x 24 cm.
Christus geneest een lamme in Betseda
doek, niet ingelijst, 80 x 130 cm.
Herkomst: particuliere collectie, Groningen
Studie geiten- en schapenkoppen
paneel, lijst beschadigd, 22 x 32 cm.
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Stilleven met krab en vis
paneel, resten signatuur, 56 x 88 cm.
Portret van de kunstenaar met hoed
doek, 51 x 40 cm.
Italianiserend landschap met rustende vrouw met vee naast een heuvel met sarcofaag
doek, 55 x 47 cm.
Vissers op het strand bij een dorp
paneel, resten signatuur l.o., 30 x 37 cm.
De twaalf maanden
serie van twaalf gravures, uitgegeven door Nicolaas Visscher, 1616, 16 x 30 cm.
The twelve months, twelve engravings, 1616
Christ Driving the Money Changers from the Temple (1635)
etching, 13,5 x 16,5 cm.
On laid paper bearing the arms of Amsterdam watermark.
De kroning van Maria tot koningin der hemelen
doek, 90 x 65 cm.
Cuzco school, 18th/19th century, Coronation of the Virgin
Maria met kind, Jozef en Johannes de Doper waarboven engelen
olieverf op koper, 46 x 24 cm.
oil on copper, provenance: private collection
Portret van een jongedame
doek, gesign. r.o., 1824, 66 x 53 cm.
Vissersboten voor de kust, een vuurtoren in de verte
doek, gesign. r.o., herkomst: Christie's Amsterdam, 29 april 1997, lot nr. 201, particuliere collectie Amsterdam, 80 x 105 cm.
Portret van een meisje met bloemen in een mandje en een tasje met zilveren beugel
paneel, gebarsten, 66 x 50 cm.
Wood gatherers in the snow
canvas, signed lower left, 52 x 72 cm.
doek, 70 x 135 cm.
Stilleven met druiven en granaatappel
paneel, 27 x 20 cm.
Koe bij een rietkraag
paneel, gesign. l.o., tent. Gemeente Museum Den Haag, ex. coll. mw. Bolten-van der Weele, 12 x 17 cm.
Portret van Ida Maria Cromhout die haring snijdt in de tuin van haar woning aan de Herengracht te Amsterdam
doek, gesign. l.o., 1690, 39,5 x 32,5 cm.
Provenance: Auction, Amsterdam, 19 December 1737, lot 64, where acquired by Mr Boreel.; Auction, Amsterdam, 8 September 1773, where acquired by Mr De Winter.; Auction, Amsterdam, 10 September 1800, lot 108, where acquired by Mr Van de Schleij.; Auction, Leonard Joel, Melbourne, Australia, 2016, where acquired by the present owner. Illustrated on page 20 of the catalog
Maria met kind en de heilige Anna en twee heiligen
paneel, 170 x 95 cm.
View of Venice with Santa Maria della Salute
oil on canvas, signed lower left, 49 x 70 cm.
Provenance: private collection, Germany
Schepen voor de kust
paneel, gesign. r.o., 37 x 49 cm.
Moeder en dochter op een pad aan een bosrand
doek, gesign. l.o., 63 x 90 cm.
Interieur van de Basilica dei Santi Giovanni e Paolo met het monument voor Doge Michele Morosini, Venezia
aquarel, gesign. m.o., 1863, 63 x 47 cm.
Basilica dei Santi Giovanni e Paolo with the monument to doge Michele Morosini, Venice
Figuren in de duinen bij Scheveningen
paneel, gesign. r.o., '70, herkomst: Sotheby's Amsterdam, 23 april 2001, lot 239, , 20 x 30 cm.
Gezicht op de Riva della Schiavoni, Venetië
doek, signatuur r.o. mogelijk later toegevoegd, 50 x 80 cm.
Attributed to Karl Kaufmann (1843-1905), Venezia, signature lower righ possibly later added, 50 x 80 cm. Provenance: private collection, Germany
Koeien bij een boerderij, een kerk in de verte
paneel, gesign. m.o., 1875, 14,5 x 18,5 cm.
Theetijd
paneel, gesign. r.o., 1909, 66 x 54 cm.
Medaillon van Millet en Rousseau bij Barbizon
board, gesign. l.o., Barbizon, 1900, 20 x 24 cm.
Landschap met een herder bij een bergmeer
doek, 33 x 48 cm.
De Waag in Alkmaar
paneel, gesign. l.o., 1900, 52 x 40 cm.
Koninklijk Paleis Sevilla
doek, gesign. r.o., 42 x 56 cm.
Alcázar Real de Sevilla, oil on canvas, signed lower right