Sluiten
Aantal: [1]
potlood, gesign. r.o., 1 juli 1928, 11,3 x 15 cm.
Aantal: [1]
houtskool, inkt en aquarel, gesign. l.o., 1901, 10 x 10 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel Liernur, Den Haag, 24 x 33 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 1945, 37 x 31 cm.
Aantal:
sjabloondruk, ongesigneerd, formaat gehele blad 50 x 32 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 60 x 55 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
paneel, gesign. 15,4 x 23,6 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 60 x 45 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 65 x 53 cm.
Aantal: [1]
houtskool, gesign. l.o., Beierse Woud, '27, niet ingelijst, 46 x 61 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., verso etiket met naamsvermelding, 21 x 27 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 52 x 72 cm.
Aantal: [1]
gouache, gesign. l.o., 35 x 42 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., niet ingelijst, 35 x 26 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 45 x 56 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 33 x 25 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., 20 x 16 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. l.o., 25 x 20 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., 37 x 53 cm.
Aantal: [map]
houtskool, niet ingelijst, gesign. l.o., 1922, beschadigingen aan papier, 50 x 65 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '14, 35 x 53 cm.
Aantal: [1]
houtskool, pastel en gouache, gesign. l.o., 1927, 22 x 57 cm.
Aantal: [1]
aquarel en gouache, niet ingelijst, '28, gesign. l.o., 14 x 19 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o. 50 x 60 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., 28 x 37 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 43 x 47 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 63 x 76 cm.
Aantal: [1]
maroufle, gesign. l.o., 22,5 x 28,5 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm.
Aantal: [1]
doek, naamsvermelding (signatuur?) m.o., mogelijk Devon, 56 x 65 cm.
Aantal: [1]
pastel, gesign. r.o., herkomst: verkregen direct van de kunstenaar, 2005, 80 x 100 cm.
Aantal: [1]
pastel, gesign. r.o., 2003, herkomst: verkregen direct van de kunstenaar, 120 x 90 cm.l
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 54 x 57 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm.
Aantal: [1]
krijt en aquarel, gesign. r.o., 1906, 14,5 x 20 cm.
Aantal: [1]
maroufle, gesign. l.o., verso titel, 20 x 25 cm.
Aantal: [1]
doek, beschadigd, gesign. r.o., 55 x 45 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 1936, 84 x 74 cm.
Aantal: [1]
maroufle, lijst met beschadiging, gesign. r.o., 40 x 30 cm.
Aantal: [1]
krijt en aquarel, gesign. r.o., 1946, 34 x 28 cm.
Aantal: [map]
aquarel en gouache, gesign. l.o., 35 x 21 cm.
Aantal: [1]
potlood en pastel, ongesign. (signatuur mogelijk onder passepartout, 40 x 88 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., 30 x 47 cm.
Aantal: [1]
maroufle, ongesign., kleine beschadigingen aan de verf, herkomst: familie van de kunstenaar, 60 x 41 cm.
Aantal: [1]
maroufle, ongesign., herkomst: familie van de kunstenaar, 49 x 49 cm.