Sluiten0600-0870 - Zilverwerk
waaronder chamapgne blaze, 1,2 en 3e gehalte
bruto 389 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
diverse modellen, meestertekens en jaarletters waarbij Fa. J.M van Kempen Voorschoten 1909, voornamelijk 2e gehalte,
max l 35 cm, 1115 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
mt. schaaltje, M.H Wilkens & Söhne Bremen vanaf 1810, voornamelijk 2e gehalte
diam 14 cm, 2x l 22 cm, 388 gr.
[5]
0600-0870 - Zilverwerk
gestileerd pyramidevormige heft uiteinde, met lettermonogram, gemerkt. Tiffany & Co, sterling, M getekend,
max l 28 cm, min 17 cm, bruto 500 gr.
[5]
0600-0870 - Zilverwerk
model Haags-lof, mt. Gerritsen & Van Kempen Zeist 1925-1960, lemmet en heft, 2e gehalte,
328 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
model Haags-lof, bestaande uit: tafelcouverts, tafelmessen, dessertcouverts, dessertmessen, viscouverts, vruchtenvorken, vruchtenlepels, vruchtenmessen en veertien stuks dienbestek, mt. M.J. Gerritsen (Sola Fabriek) Zeist 1988, 1e gehalte (999), met ladencassette,
gewicht van weegbare zilver 6700 gr.
[145]
0600-0870 - Zilverwerk
2e gehalte,
br. max 9 cm, h max 10 cm, 291 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waaronder schaatsenrijders en voorstellingen van ambachten, vele met meesterteken gemerkt, zwaardje getekend, 2e gehalte,
max br.5 cm, min 2 cm, 193 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waaronder paar botervloten met koeienvormige dekselbekroningen, monturen 2e gehalte,
een vloot met defect, voetje coupe los
max h 11 cm, diam ca. 17 cm
[5]
0600-0870 - Zilverwerk
bruto 715 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
voornamelijk, 2e gehalte,
bruto 446 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waaronder zes theelepeltjes in etui, voornamelijk 2e gehalte,
bruto 904 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
rond model met bloesemtakjes staand op drie pootjes, bamboetakvorm hengsel, mt. WH, Chinees karaktermerk, vermoedelijk Hong Kong, gemerkt 90, met houten etui,
h 10 cm, diam 14 cm, 179 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
met ajour rand met diverse voorstellingen in cartouches, gemerkt WH en Chinese karakterteken, mandje vermoedelijk Hong Kong, gemerkt Tane, MT01, 925 en sterling,
l 26 cm, h 26 cm, incl. hengsel, 11 x 11 cm, 741 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
828 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
vogel- en bladmotieven, gesp gegraveerd met inscriptie Bajandri, en twee losse schakels,
gesp 8 x 7 cm, l 72 cm, losse schakels 7 cm, 284 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
ajour met diverse versieringen staand op vier voluutvormige pootjes, mt. L.B. Postma Amsterdam/ Haarlem 1914, 2e gehalte, blad idem meesterteken en jaarletter en gehalte,
l 29 cm, l 28,5 cm, 974 gr,
0600-0870 - Zilverwerk
op ajour voet met drieppootjes met bamboebladblaadjes, mt. HM, Chinees karakterteken en 90,
l 30 cm, h 6 cm, 621 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
met twee etuis voor vorkjes,
bruto 221 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
acht tweedelige schakels met ieder voorstelling van twee elkaar aankijkende draken, mt. Wang Hing Hong Kong, ca. 1900, gemerkt met F, cursief F, Chinees karakter, 97, 2e gehalte,
l 75 cm, schakel br 6 cm, 330 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
tweedelige miniatuur, onduidelijk gekeurd, toetssteek,
l 12,5 cm, 54,2 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
met robijnen oogjes, gemerkt Fabergé Petersburg, gehalte 84 Zolotniki, in stijl van Fa. Fabergé vroeg 20e eeuw, 2e gehalte,
h 6 cm, bruto 140 gr.
(1)
0600-0870 - Zilverwerk
gecanneleerde zuilen staand op vierkanten basis met ronde voetjes, bobèches met gravure familiewapen, mt. T.H. met kroon(niet geïdentificeerd), sterling,
deukjes
h 14 cm, bruto 832 gr.
(2)
0600-0870 - Zilverwerk
waaronder drie pijpenwroeters, twee naar antiek voorbeeld, twee munthouders, Rex penning(replica), voornamelijk 2e gehalte,
205 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
verschillende meestertekens en vormen, een in de vorm van flesmand, gemerkt mt. en Birmingham 1928, voornamelijk 2e gehalte,
max 8,5 cm, min 4,3 cm, 225 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waaronder een Russisch cloissoné versierd exemplaar met bloem- en bladmotieven,
max 8 cm, min 4 cm, bruto 263 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waaronder Engels geribd exemplaar, Birmingham 1887, en diverse modellen en enkele gemerkt,
max 5,2 cm, min 4,2 cm, bruto 217 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
aansteker bewerkt Birmingham 1909,
max 6 cm, min 5,5 cm, bruto 276 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij Engels Art Deco exemplaar Birmingham 1903, en een met rond gouden versiering,
max 5 cm, min 4,5 cm, 189 gr.
[8]
0600-0870 - Zilverwerk
waaronder bewerkt Frans exemplaar met elegante heer,
5,5 cm, 3,5 cm, 187 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waaronder twee paar peper- en zoutstelletjes,
max br 13 cm, min 2,5 cm, netto weegbaar gewicht 414 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waaronder lotusbloemvormig stel, gemerkt met Chinese karakters, diverse modellen en met meestertekens,
max 7,8 cm, min 2,2 cm, bruto 379 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij mes, 18e eeuw, couverts verschillende modellen, voornamelijk 2e gehalte,
bruto 1356 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
1083 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
mt. Fa. Begeer Zoetermeer 1997, 1e gehalte, met etui, met kaarsjes,
h 6,5 cm, 53 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
voornamelijk 2e gehalte,
3068 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
338 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
messen Haags-lof, 2e gehalte,
met defecten
weegbare zilver 1172 gr.
[zkj}
0600-0870 - Zilverwerk
met gezwart houten greep, scharnierende deksel en houten knop, op bolpootjes. Waaronder set messenlegger en enkele sieraden,
deukje, een pootje los, herstellingen
h 13 cm, bruto 1292 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij drie lodereindoosje en een vinaigrette, voornamelijk 2e gehalte
defectjes
325 gr.
J. van Dijke
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij maggihoudertje, jampothouder, voornamelijk 2e gehalte,
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
flacons met stopje en foedraal, 19e eeuw,
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
themt. J. A. de Haas 182-1835 Amsterdam, mergboor mt. L Wolff Den Haag 1844, tafelbel, Biedermier, mt. H. Smits(hoogstwaarschijnlijk) Amsterdam 1839, lepel mt. Jacobus Schalwijk Rotterdam 1828, G. Jensen lepel 1926, 1e en 2e gehalte,
theepot met deukjes
h 10 cm, max l 32 cm,min 15 cm, bruto 706 gr.
[5]
0600-0870 - Zilverwerk
bruto 825 gr.
[zkj
0600-0870 - Zilverwerk
bewerkt en halvemaanvormig, bekroond door twee pauwen,
h 4 cm, br 8,5 cm, 44,8 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
afgezet met een parelrand, mt. J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten 1858 - 1924, jaarletter W voor 1881, 1e gehalte,
265 gr. h. 10 cm, diam.14,5 cm
0600-0870 - Zilverwerk
getorst model, drielichts met gebogen armen, mt. MJ(niet geïdentificeerd) essayeur Johannes Siggaard (1932-1960) 1949,
h 13,5 cm, bruto 545 gr.(voet verzwaard)
0600-0870 - Zilverwerk
beide op ronde voet gedreven met bloemmotieven, de gebolde schacht met banden met bloemmotieven, gekeurd voor Presburg, 1832. Gehalte 800/000,
h. 25 cm/ 668 g
0600-0870 - Zilverwerk
ronde gehamerde bak mt. IIUI(niet geïdentificeerd) gestempeld bijltje, één lepel met Caritas bekroond en mt. ster in rondje, de ander verguld en bekroond met personificatie van de Hoop mt. onduidelijk,
l 33cm, l 16 cm, l 17 cm, 284 gr.
0600-0870 - Zilverwerk
accolade model bewerkt met o.a. gravure van schepen, initialen M-Z, Mt. J. Koppenol, Schoonhoven, haak jrl. 1805 beugel jrl. 1806, met fluwelen tas en zilveren draagkettinkje,
tas zit los
br. 16 cm, bruto 294 gr.
[1 in zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
ovaal model met gelobde onderkanten, bestaande uit theepot met houten greep en scharnierende deksel(defect), melkkan, suikerpot, lepelvaasje en theebus, mt. Koninklijke Begeer Nederland 1906, theepot ook met mt. H.1 gemerkt,
h 13 cm, h 2x ca. 9 cm, h 8 cm, h 12 cm, bruto 1092,2 gr.
[5]
0600-0870 - Zilverwerk
rond model met bewerkte rand, bolvormige flacon geslepen en met stop, montering versierd, mt. onduidelijk Londen 1882, sterling,
diam. 17,5 cm, h 11,5 cm
[2 in zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
rond model, waarbij één paar en twee Israëlische kandelaartjes, 1e en 2e gehalte, enkele met beschadigingen,
h 9 - 4,5 cm, bruto 580 gr. (voeten verzwaard)
[7 inzkj ]
0600-0870 - Zilverwerk
de houder schuitvormig en met florale motieven, handvat gekeurd voor Londen, 1806, met zeven zilvergemonteerde glazen flessen voor olie, azijn en mosterd, gekeurd voor Londen, 1796, de houder waarschijnlijk later, 1e gehalte,
l. 20 cm/ h. 25 cm.
[8]
0600-0870 - Zilverwerk
waarbij met kornalijnen heft, voornamelijk 2e gehalte,
bruto 460 gr.
[zkj]
0600-0870 - Zilverwerk
Twee dienlepels 1e gehalte
540 gr.
[zkj]
1000-1495- Pleet en galanteriën
Uitgevoerd met koperen banden. Het interieur met vakken en geheime laden. Groen vilten schrijfblad
h. 17,5 cm b. 50 cm d. 26 cm
Interieur met vakverdeling, deksel met gestoken kruis en opschrift Jeruzalem. Hierbij gestoken olijfhouten religieuze plaquette.
b. 26, d. 17 cm
Hierbij leren doos met Fleur de Lis motief.
h. 15,5/4,5 cm, b. 25/16 cm, d. 14/11 cm.
Hierbij gestoken houten fotolijst met facade en palmbomen.
h. 14 - 25 cm
Met voorstelling van figuren in berglandschap.
h. 20 cm, b. 35 cm, d. 20 cm
h. 28 cm, b. 40 cm
w.o. lampen, schalen en waaiers.
[ds]
Geplaatst op zwart hardstenen sokkel.
h. 14 cm.
Hierbij marmeren inktvloeier. [inktvloeier met breuk]
h. 15 cm b. 45 cm 10,2 kg
Samengesteld met wekker uurwerk.
H. 45 cm
Mechaniek uitgevoerd met vijf vidi doosjes
H. 17 cm B. 27cm
Vol getuigd en in zeilen. [losse onderdelen]
H. 60 cm B. 73 cm
[In te restaureren staat]
h. 83 l. 91 cm
w.b. universiteits penningen.
[zkj]
Voorstellende Italiaanse stadsgezichten, adres Grillet, Photographe du Roi, Napels. In sigarenkist.
[emaille beschadigd]
w.b. ikonen.
[ds]
De gezichten uitgevoerd in was, omringd door bloemenboog. In geornamenteerde, geschilderde kast
h. 74cm, b. 54cm, d. 14 cm.
waaronder een spiegel en wierookbranders
[ds]
waaronder verschillende figuren en vruchten (enkele beschadigingen)
[ds]
op houten sokkels.
h. 26 en 21 cm.
met gedraaide torso en gevouwen onderbenen, ongesigneerd
h. 36,5 cm
o.a. bordenstandaards en plateaus
[vds]
o.a. plateaus en standaards
[vds]
o.a. standaards en plateaus
[vds]
Uitgevoerd met voorstellingen van bloesem en vogels. Interieur met vakken en schrijfblad.
h. 13 cm b. 35 cm
Bestaande uit lakwerk met parelmoer naaikist en lakwerk theekist. Hierbij hardhouten lepeldoos met gestoken panelen en katam kari techniek bandwerk.
h. 6 - 11 cm
w.o. enkele kommen, een theebus en een dienblad (enkele beschadigingen)
[ds]
w.o. Japans masker, Delfts aardewerken borden, herinneringsbord en diverse witmetalen Zuidoost-Aziatische dekseldoosjes
[ds]
Uitgevoerd met later toegevoegd mechanisch uurwerk.
h. 78 cm.
Uurwerk met gaand- en slagwerk op bel, wit emaille wijzerplaat, verguld metalen kast.
h. 53 cm
De stam met cannelures en lauwerkrans, geheel op wit marmeren basis op drie poten.
h. 11,5 cm
h. 19 cm
Slagwerk op bel, wit email wijzerplaat met beschadigingen.
h. 22 cm, b. 24,5 cm
h. 33 cm
w.o. oogbad en putti kopje.
[zkj]
hierbij o.a. snuifflesjes en parelmoer broches.
[zkj]
h. 48 cm