020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4529
Hollandse school, 17e eeuw
Schepen voor een rotskust
paneel
14,5 x 14 cm.
1
Taxatie: € 400 - € 600
:
Hamerprijs:
Overboden