7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4529
update-catalogue
Hollandse school, 17e eeuw

Schepen voor een rotskust

paneel

14,5 x 14 cm.

1

Taxatie: € 400 - € 600
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden