7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
4978
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4606
update-catalogue
Hans Verhoef (1932-2010)

Kevers

doek

33 x 65 cm.

gesign. m.o., 1980

1

Taxatie: € 200 - 400
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totale kosten: €