Catalogusnummer: 4959
Hollandse school, 20e eeuw
Melktijd
aquarel
45 x 60 cm.
Taxatie: € 40 - € 80
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Hamerprijs:
€ 60