5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099971856
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4975
update-catalogue
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)

Bloemstilleven

doek

50 x 40 cm.

gesign. r.o.

1

Taxatie: € 50 - 100
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totale kosten: €