1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0036101919
Catalogusnummer: 4846
Marius Bauer (1867-1932)

'Na de slag'

inkt en aquarel, gesign. l.o., verso etiket met titel, 27 x 37 cm.

Taxatie: € 200 - 400
Hamerprijs:

Totale kosten: €