6e zitting - Donderdag 11 juni 14.00 uur : 5000-5222 - Moderne kunst uit diverse particuliere collecties
Catalogusnummer: 5190
Corneille (1922-2010)

'Hommage a Satie' / 'Hommage a Beethoven'

litho, gesign. r.o., '89, 83/200, 33 x 47 cm. en litho, gesign. r.o., '89, 15/200, 33 x 47 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200