14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Duitsland, globe gesigneerd Otto Herkt, ca. 1930,
Geplaatst op houten gedraaide voet met ingelegd kompas, messing meridiaanring.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420