Catalogusnummer: 2836
China, blauw-wit porseleinen 'draken' kom, 18e eeuw,

gedecoreerd met gestileerde draken (randrestauratie en haarlijnen)

diam. 20,5 cm

China, blue and white porcelain 'dragon' bowl, 18th century (rim restoration and hairlines)

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140