China, blauw-wit porseleinen 'draken' kom, 18e eeuw,
gedecoreerd met gestileerde draken (randrestauratie en haarlijnen)
China, blue and white porcelain 'dragon' bowl, 18th century (rim restoration and hairlines)
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140