5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Hollandse school, 19e eeuw
Moeder en kind bij een kerkje in een boslandschap
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180
Overboden