1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099974686
Catalogusnummer: 4808
Hollandse school, 19e eeuw

Moeder en kind bij een kerkje in een boslandschap

paneel, 23,5 x 32 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs:

Totale kosten: €