Catalogusnummer: 4896
Willem Witsen (1860-1923)

Jodenhouttuinen

ets en aquatint, ca. 1905-1906, gesign. r.o., No. 30, de Groot no. 114, 40 x 50 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180