Willem Witsen (1860-1923)
ets en aquatint, ca. 1912-1913, gesign. r.o., no. 46, De Groot 166, herkomst: E.H. Ariëns Kappers, Amsterdam, 50 x 63 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440