1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099974693_1
Catalogusnummer: 4814
Jacob Isaakszoon van Ruisdael (1628-1682)

De kleine brug

ets, gesign. in de plaat, 19 x 27 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs:

Totale kosten: €