020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4952
Jan Mankes (1889-1920)
Schreewende kraai
houtsnede, gesign. r.o., 18 x 24 cm.
[1]
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575
Hamerprijs:
€ 575
Overboden