2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 549
Duitsland, schenkkan, Frankrijk, melkkannetje en Nederland, tafelbel,19e eeuw,

gehamerd, peervormig model met tuit in eendenkop vorm, scharnierende deksel met geschulpte knop, houten voluutvormig oor op drie pootjes Mt. onduidelijk, kannetje slank conische vorm met roset en voluutvormig houten oor, Mt. ? hoefijzer m in ruit, bel gerestaureerd, 2e gehalte, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

h 20,5 cm, h 11, 5 cm, h 16,5 cm, bruto 800 gr.

3

Taxatie: € 140 - € 240
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300