Catalogusnummer: 4958
J. Simon (20e eeuw)
Havengezicht
doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Hamerprijs:
€ 60