Frankrijk, set van drie hengsel mandjes met deksel en set van zes mesjes,
rond eivormig model op drie pootjes, horizontale lijnversiering, gebold deksel en knop in vorm van granaatappel , gemerkt Lunardi Paris, mesjes met zilveren lemmets en ebbenhouten grepen met intarsia van schild, Mt. B.B. in ruit, defectjes, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
h 11 cm met hengsel en l 19,5 cm, bruto 491 gr.
Taxatie: € 140 - € 240
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220