7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Hollandse school, 17e/vroeg 18e eeuw, met initialen WvV 1691
Vele schepen, waaronder het jacht van de VOC-kamer van Rotterdam, voor een kust
Taxatie: € 5.000 - € 8.000
:
Hamerprijs:
Overboden