Catalogusnummer: 2513
Meissen, porseleinen groep, 1e helft 19e eeuw;

Drie putto met korenaren, allegorie op de oogst. Gemerkt Meissen, 1818-1860, ingegekerft A5 gestelmpeld 65 en geschilderd 45 (licht beschadigd)

h. 15, br. 11 cm.

Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: