Catalogusnummer: 2512
Meissen, vergulde schaal met bloemendecor (restauratie) en een blauw en witte vaas

Meissen, blauw-wit porsseleinen bekervaas en vergulde schaal, eind 19e eeuw (oor hersteld)

h. 16, l. 35 cm.

Taxatie: € 250 - € 450
Hamerprijs: