Meissen, vergulde schaal met bloemendecor (restauratie) en een blauw en witte vaas
Meissen, blauw-wit porsseleinen bekervaas en vergulde schaal, eind 19e eeuw (oor hersteld)
Taxatie: € 250 - € 450
Hamerprijs: