Rusland, Jat, Torahwijzer, 19e eeuw,
zeskantig met gravering en bloedkoralen cabochon, ajour knop, bolvormig uiteinde, Met meesterteken gemerkt, onduidelijk, keurmeester Timofey Tripeski 1851, 2e gehalte
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220