2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 539
Rusland, Jat, Torahwijzer, 19e eeuw,

zeskantig met gravering en bloedkoralen cabochon, ajour knop, bolvormig uiteinde, Met meesterteken gemerkt, onduidelijk, keurmeester Timofey Tripeski 1851, 2e gehalte

l 28 cm, bruto 70 gr.

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220