14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1164
China, beschilderd waaierontwerp, met voorstelling van notabelen in interieur, beschadigd, begin 19e eeuw

met zegelmerken

L. 48 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160