7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4657
update-catalogue
Johannes Akkeringa (1861-1942)

Chrysanten

doek, gesign. r.o., verso titel, datering 1931 en adres Eemwijkstraat 19, 56 x 70 cm.

[1]

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525

outbid-warning
Overboden