7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4558
update-catalogue
Herman Heijenbrock (1871-1948)

IJmuiden

pastel, gesign. l.o., 65 x 86 cm.

Taxatie: € 900 - € 1.100
Huidig bod: € 1.250
Hamerprijs: € 1.250

Hamerprijs: € 1.250

outbid-warning
Overboden