020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4558
Herman Heijenbrock (1871-1948)
IJmuiden
pastel, gesign. l.o., 65 x 86 cm.
Taxatie: € 900 - € 1.100
Huidig bod: € 1.250
Hamerprijs: € 1.250
Hamerprijs:
€ 1.250
Overboden