5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Naar Isaac Israels
Tekening. Hierbij drie diverse tekeningen
tekening, in lijst, 30 x 40 cm. en drie niet ingelijste tekeningen
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180