5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4930
Naar Isaac Israels

Tekening. Hierbij drie diverse tekeningen

tekening, in lijst, 30 x 40 cm. en drie niet ingelijste tekeningen

[1+map]

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180