Brandewijnkom, eind 19e eeuw,
ovaal met voorstelling in cartouche en versierd met bloem en blad motieven, ajour grepen, Mt. A. de Groot-Boersma 1866-1909 Sneek, 1e gehalte, tevens Engelse winkelierskeuren
h 7,6 cm, 26,4 x 7,9 cm, 223 gr.
Taxatie: € 200 - € 250
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180