2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 592
Brandewijnkom, eind 19e eeuw,

ovaal met voorstelling in cartouche en versierd met bloem en blad motieven, ajour grepen, Mt. A. de Groot-Boersma 1866-1909 Sneek, 1e gehalte, tevens Engelse winkelierskeuren

h 7,6 cm, 26,4 x 7,9 cm, 223 gr.

Taxatie: € 200 - € 250
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180