2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 584
Twee bonbonschaaltjes, Oostenrijk, suikerpot en Frankrijk, rond dekseldoosje op pootjes, eind 19e/20e eeuw,

ajour schuitvormig, Mt. JM, 1969, 2e gehalte, gecontourneerd ajour mandje Mt. J.A.A. Gerritsen Amsterdam 1866-1905, 2e gehalte, versierde suikerpot met meesterteken, deksel getordeerd en versierd doosje met meesterteken, 1e gehalte,

4,5 x 9,7 x 15 cm, 4,5 x 11 x 18,5 cm, 9,3 x 11,1 x 16,3 cm, h 5,8 cm, diam 8,5 cm, 688 gr.

[4]

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260