Collectie miniaturen, 20e eeuw, waarbij Frans miniatuur van niervormig versierd tafeltje als doosje,
o.a. ophaalbrug , draaiorgel, tonnendragers , binnenvaartschuitje, platbodem, vier rijtuigen met wagen, poppenwagen, diverse meestertekens, voornamelijk Nederlands, 2e gehalte, enkele buitenlandse miniaturen en een filigrain rond doosje,
h 10 > 3 cm, br. 10 > 1.8 cm, doosje diam 5 cm, 912 gr.
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400