Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
Fantasie: twee figuren met mutsjes
litho, gesign. r.o., 17/25, Van Es L 019, 23,5 x 17,5 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220