5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
Fantasie: twee mannenkoppen in profiel naar links
houtsnede, gesign. r.o., Van Es H 088, 11,5 x 24,5 cm.
Taxatie: € 140 - € 180
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Overboden