1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099972239
Catalogusnummer: 4836
Gesigneerd BCK

Boom in een landschap

tekening

30 x 24 cm.

gesign. BCK m.o.

Uit de collectie van een heer van stand

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs:

Totale kosten: €