5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Karel Albert Feldmann (1894-1966)
Gezicht in het St. Andrieshofje aan de Egelantiersgracht te Amsterdam
doek, gesign. l.o., 1945, 46 x 32 cm.
Taxatie: € 160 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Overboden